Steijn schiet FC Twente langs Deense club Nordsjaelland
GOOR (ANP) - FC Twente heeft ook de tweede oefenwedstrijd in de voorbereiding gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans versloeg de Deense club FC Nordsjaelland in Goor met 1-0, dankzij een vroeg doelpunt van nieuwkomer Sem Steijn.
De 20-jarige middenvelder, overgekomen van ADO Den Haag, volleerde de bal in het lege doel nadat de Deense doelman op de rand van het strafschopgebied had geprobeerd een lange bal te onderscheppen. De Zuid-Afrikaan Kamohelo Mokotjo, die op proef is bij FC Twente, deed in de tweede helft ruim een half uur mee.
FC Twente startte de voorbereiding vorige week met een royale zege op de amateurs van SV Bon Boys (11-0). De club uit Enschede eindigde afgelopen seizoen op de vierde plaats in de Eredivisie en plaatste zich zo voor de derde voorronde van de Conference League.
FC Twente staat op het punt om Michel Vlap terug te halen. De aanvallende middenvelder speelde afgelopen seizoen op huurbasis in Enschede en Twente wil hem nu definitief overnemen van Anderlecht. Volgens een woordvoerder van de club is die transfer nog niet helemaal rond.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen is "verbolgen" over het besluit van de gemeente Edam-Volendam om uitsupporters te weren bij de halve finale van de play-offs om Europees voetbal tussen Ajax en FC Groningen, die donderdag in Volendam plaatsvindt. Groningen heeft het competitiebestuur betaald voetbal ingeschakeld en overweegt stappen te nemen om het besluit aan te vechten.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Bij de wedstrijden van FC Volendam en Ajax in de play-offs, die deze week in Volendam worden afgewerkt, zijn geen uitsupporters welkom. Dat heeft de gemeente Edam-Volendam maandag bekendgemaakt. "Aanleiding zijn de ernstige ongeregeldheden na de verloren wedstrijd van FC Volendam tegen Telstar", aldus de gemeente.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
14 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
15 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
16 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
16 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
17 uur geleden