Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Steijn heeft ook in chaos 'geen spijt' van komst naar Ajax

Steijn heeft ook in chaos 'geen spijt' van komst naar Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Coach Maurice Steijn zou ook zijn ingestapt bij Ajax als hij had geweten dat het zo onrustig zou worden als het nu is. De deze zomer van Sparta Rotterdam overgekomen trainer heeft dan ook "geen seconde spijt" van zijn keuze. Dinsdag bereikte de onrust in Amsterdam een nieuw hoogtepunt toen bleek dat technisch directeur Sven Mislintat een zakelijke relatie gebruikte voor de aankoop van Borna Sosa.

De 49-jarige Steijn zegt wel dat hij nog af en toe moet wennen aan het werken bij een topclub. "Daar kun je je niet op voorbereiden. Het vervelende is dat heel veel dingen in de pers komen. Alles wat ik zeg, bereikt de headlines. Dat kan vaak tot onrust binnen zo'n club leiden. Alles wordt zo ongelooflijk uitvergroot. Maar ik ben er trots op dat ik trainer mag zijn van de grootste en mooiste club van Nederland."

Steijn klaagde eerder over het feit dat hij te weinig inspraak had in het aankoopbeleid van Mislintat, maar vindt dat hij daar nu genoeg over heeft gezegd. "Ik ben blij dat de posities zijn ingevuld die we hebben aangegeven. En alle spelers hebben hun wapen. Ik ga de puzzelstukken bij elkaar proberen te leggen met mijn staf."

Meer uit Voetbal

Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

1 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

1 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

1 uur geleden
Til lijkt na maand afwezigheid tegen Telstar rentree te maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.

2 uur geleden
Trainer Valverde verlaat Athletic Club na tien seizoenen

BILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.

2 uur geleden
Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

3 uur geleden
Liverpool tegen Brighton zonder geblesseerde aanvaller Salah

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.

3 uur geleden