Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Steijn heeft ook in chaos 'geen spijt' van komst naar Ajax

Steijn heeft ook in chaos 'geen spijt' van komst naar Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Coach Maurice Steijn zou ook zijn ingestapt bij Ajax als hij had geweten dat het zo onrustig zou worden als het nu is. De deze zomer van Sparta Rotterdam overgekomen trainer heeft dan ook "geen seconde spijt" van zijn keuze. Dinsdag bereikte de onrust in Amsterdam een nieuw hoogtepunt toen bleek dat technisch directeur Sven Mislintat een zakelijke relatie gebruikte voor de aankoop van Borna Sosa.

De 49-jarige Steijn zegt wel dat hij nog af en toe moet wennen aan het werken bij een topclub. "Daar kun je je niet op voorbereiden. Het vervelende is dat heel veel dingen in de pers komen. Alles wat ik zeg, bereikt de headlines. Dat kan vaak tot onrust binnen zo'n club leiden. Alles wordt zo ongelooflijk uitvergroot. Maar ik ben er trots op dat ik trainer mag zijn van de grootste en mooiste club van Nederland."

Steijn klaagde eerder over het feit dat hij te weinig inspraak had in het aankoopbeleid van Mislintat, maar vindt dat hij daar nu genoeg over heeft gezegd. "Ik ben blij dat de posities zijn ingevuld die we hebben aangegeven. En alle spelers hebben hun wapen. Ik ga de puzzelstukken bij elkaar proberen te leggen met mijn staf."

Meer uit Voetbal

KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

1 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

1 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

3 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

5 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

6 uur geleden
Rode kaart voor NEC'er Ouaissa geseponeerd

NIJMEGEN (ANP) - De rode kaart die NEC-aanvaller Sami Ouaissa afgelopen zaterdag kreeg in de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-2) heeft geen gevolgen gekregen. Scheidsrechter Allard Lindhout bestrafte een overtreding in de 59e minuut op Davy Klaassen met rood. De KNVB heeft de kaart geseponeerd.

7 uur geleden
Nederlands elftal sluit jaar af op plek 7 van FIFA-ranking

ZURICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal sluit het kalenderjaar, net als vorig jaar, af als zevende op de FIFA-ranglijst. Europees kampioen Spanje blijft lijstaanvoerder. Wereldkampioen Argentinië en Frankrijk maken de top-3 compleet. De gehele top-10 is onveranderd gebleven ten opzichte van vorige maand.

8 uur geleden