Steijn heeft ook in chaos 'geen spijt' van komst naar Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Coach Maurice Steijn zou ook zijn ingestapt bij Ajax als hij had geweten dat het zo onrustig zou worden als het nu is. De deze zomer van Sparta Rotterdam overgekomen trainer heeft dan ook "geen seconde spijt" van zijn keuze. Dinsdag bereikte de onrust in Amsterdam een nieuw hoogtepunt toen bleek dat technisch directeur Sven Mislintat een zakelijke relatie gebruikte voor de aankoop van Borna Sosa.
De 49-jarige Steijn zegt wel dat hij nog af en toe moet wennen aan het werken bij een topclub. "Daar kun je je niet op voorbereiden. Het vervelende is dat heel veel dingen in de pers komen. Alles wat ik zeg, bereikt de headlines. Dat kan vaak tot onrust binnen zo'n club leiden. Alles wordt zo ongelooflijk uitvergroot. Maar ik ben er trots op dat ik trainer mag zijn van de grootste en mooiste club van Nederland."
Steijn klaagde eerder over het feit dat hij te weinig inspraak had in het aankoopbeleid van Mislintat, maar vindt dat hij daar nu genoeg over heeft gezegd. "Ik ben blij dat de posities zijn ingevuld die we hebben aangegeven. En alle spelers hebben hun wapen. Ik ga de puzzelstukken bij elkaar proberen te leggen met mijn staf."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda neemt na de degradatie afscheid van assistent-trainer Tomasz Kaczmarek, keeperstrainer Gabor Babos en aanvalstrainer Matthew Amoah. Dat maakte de club dinsdag bekend.
38 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Willem II-fans blijven niet welkom bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie zaterdag bij FC Volendam. De gemeente Edam-Volendam houdt vast aan dat besluit van maandag na eerdere ongeregeldheden. Na aandringen van het competitiebestuur betaald voetbal ging de gemeente wel akkoord met uitfans bij het play-offduel tussen Ajax en FC Groningen, dat donderdag in hetzelfde stadion wordt gespeeld.
49 minuten geledenGLASGOW (ANP) - Schotland heeft een ervaren selectie opgeroepen voor de eerste WK-deelname in 28 jaar. Een aanzienlijk deel van de selectie was al geboren toen Schotland in 1998 in Frankrijk niet verder kwam dan de groepsfase. De Schotten bereikten dit WK door in een enerverende kwalificatiewedstrijd met Denemarken af te rekenen.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fans van FC Groningen zijn donderdag toch welkom bij het play-offduel met Ajax in Volendam. Dat heeft de burgemeester van Volendam besloten, meldt FC Groningen op de website. Maandag had de gemeente Edam-Volendam nog bekendgemaakt dat er vanwege eerdere ongeregeldheden geen uitfans welkom waren, maar daar was zowel FC Groningen als voetbalbond KNVB het niet mee eens.
2 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keept bij Duitsland tijdens het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat verrassende besluit heeft bondscoach Julian Nagelsmann genomen, meldt de Duitse krant Bild. Neuer (40) nam na het EK van 2024 in eigen land afscheid van de nationale ploeg en speelde sindsdien geen interland meer.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
14 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
17 uur geleden