Status prins Harry en Meghan verandert eind maart
LONDEN (ANP/RTR) - Prins Harry en zijn echtgenote Meghan krijgen per 31 maart een andere status binnen het Britse koningshuis. Dat meldden Britse media woensdag.
Eind deze maand en in maart hebben zij hun laatste officiële openbare optredens als belangrijke royals, voordat per 1 april hun kantoor in Buckingham Palace officieel sluit. Harry en Meghan maakten vorige maand onverwacht bekend een stap terug te doen binnen het Britse koningshuis.
Buckingham Palace gaf nog geen commentaar op het nieuws dat door de Britse zender ITV werd verspreid.
Meer uit Buitenland
CARABALLEDA (ANP) - Reddingswerkers hebben zondag een vader en zijn zoon levend onder het puin van een ingestort gebouw in de Venezolaanse kuststad Caraballeda weten te halen.
56 minuten geledenCARACAS (ANP) - Het dodental als gevolg van de dubbele aardbeving woensdag in Venezuela is opgelopen naar 1450 personen. Dat meldde de Venezolaanse parlementsvoorzitter Jorge Rodriguez zondag.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Bij de viering van de 250e verjaardag van de Verenigde Staten in Brussel heeft NAVO-secretaris-generaal Mark Rutte de trans-Atlantische band geprezen. Volgens hem zijn de VS "een baken" en de fundering waarop de NAVO rust.
2 uur geledenBERLIJN (ANP) - Sinds vrijdag zijn zeker vijftien mensen in Duitsland omgekomen tijdens het zwemmen. Het jongste slachtoffer was een kind van 8 jaar dat in het Rijn-Hernekanaal in het Ruhrgebied verdronk.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De VS en Iran hebben afgesproken om de aanvallen op elkaar te staken. Dat meldt Axios zondag op basis van een hoge Amerikaanse functionaris.
4 uur geledenTEL AVIV (ANP/RTR) - Het Israëlische leger zegt ondergrondse infrastructuur te hebben vernietigd die zou worden gebruikt door de Libanese beweging Hezbollah in een dorp in Zuid-Libanon. Dat staat in een gezamenlijke verklaring van de Israëlische premier Benjamin Netanyahu en minister van Defensie Israel Katz.
4 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - De Russische president Vladimir Poetin heeft gezegd dat het Russische leger zijn offensief op Oekraïens grondgebied voortzet. Een recent voorstel van Kyiv om wederzijds af te zien van aanvallen met langeafstandsraketten verandert daar niets aan, aldus Poetin.
5 uur geleden