Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Startbewijzen marathon Rotterdam binnen 2,5 uur uitverkocht

Startbewijzen marathon Rotterdam binnen 2,5 uur uitverkocht

ROTTERDAM (ANP) - De startbewijzen voor de marathon van Rotterdam zijn dinsdag binnen tweeënhalf uur uitverkocht. Een recordtijd, meldt de organisatie. Voor de 44e editie van het hardloopevenement hadden zich van tevoren ruim 35.000 geïnteresseerden aangemeld, terwijl er slechts 17.000 startbewijzen te vergeven zijn.

Vorig jaar waren alle beschikbare startbewijzen in een week uitverkocht. Marathonlopers die dit jaar geen startbewijs hebben weten te bemachtigen, kunnen zich opgeven om via het initiatief Ren tegen Kanker van KWF Kankerbestrijding mee te doen. Daar is nog een "gelimiteerd aantal" startbewijzen voor beschikbaar. Ook kunnen bedrijven zich nog inschrijven voor de zogeheten Business Runs.

"Het is voor ons bijna niet te bevatten dat de NN Marathon Rotterdam binnen enkele uren uitverkoopt", aldus marathondirecteur Wilbert Lek. De organisatie blijft "gezien de grote populariteit van het evenement" met de gemeente Rotterdam en andere betrokkenen in gesprek om volgend jaar meer deelnemers te kunnen ontvangen.

De marathon van Rotterdam vindt volgend jaar plaats op 13 april. Voor de overige onderdelen, zoals de kwart marathon, opent de inschrijving dit najaar.

Meer uit Binnenland

Dijksma en politiebonden hadden 'goed' gesprek na ophef om brief

UTRECHT (ANP) - De Utrechtse driehoek (burgemeester, politie en justitie) en politiebonden NPB en ACP hebben een "goed en inhoudelijk" gesprek met elkaar gevoerd, laten zij na afloop weten. Het gesprek volgde nadat burgemeester Sharon Dijksma in een brief had geschreven dat agenten geen instructie hadden voor het gebruikte geweld bij een pro-Palestijnse demonstratie. Doordat Dijksma dit publiekelijk uitte, voelden de politiebonden zich niet gesteund.

1 uur geleden
Voorzitter coronacommissie weerspreekt aantijgingen Van Meijeren

DEN HAAG (ANP) - De verwijten van FVD-Kamerlid Gideon van Meijeren over de parlementaire-enquêtecommissie die de coronacrisis onderzoekt, zijn "bezijden de waarheid". Dat heeft Daan de Kort, VVD-Kamerlid en voorzitter van de commissie, gezegd tegen het ANP in een reactie op het terugtreden van Van Meijeren. "We zijn onaangenaam verrast door zijn keuze."

1 uur geleden
ANWB: zeer drukke avondspits door regen

DEN HAAG (ANP) - De avondspits is dinsdagavond zeer druk door de vele regen die is gevallen. Iets voor 17.30 uur staat er bijna 1000 kilometer file op de Nederlandse wegen en dat is een stuk meer dan gebruikelijk op dinsdag, laat een medewerker van de ANWB Verkeersinformatie weten.

2 uur geleden
Freek Rikkerink van Suzan & Freek is ongeneeslijk ziek

DEN HAAG (ANP) - Freek Rikkerink van het duo Suzan & Freek heeft uitgezaaide longkanker en is niet meer te genezen. Dat heeft het duo dinsdag gedeeld in een bericht op Instagram. Het koppel meldt ook eind van het jaar een kindje te verwachten.

4 uur geleden
Regen brengt 'enige verlichting', maar droogte is niet voorbij

DEN HAAG (ANP) - De regen van de afgelopen dagen "brengt enige verlichting" voor de natuur en de landbouw, maar de droogte is daarmee nog niet ten einde. Voor een "echte opleving" zou meer regen moeten vallen dan nu wordt verwacht, is te lezen in de wekelijkse droogtemonitor van onder meer Rijkswaterstaat, het KNMI en de waterschappen.

4 uur geleden
Politie onderzoekt beelden voor aanhoudingen na onrust Barneveld

BARNEVELD (ANP) - De politie bekijkt camerabeelden van de ongeregeldheden maandagavond in Barneveld om de identiteit van relschoppers vast te stellen en mogelijk nog mensen aan te houden. De prioriteit lag tijdens de avond op "het herstellen van de rust", waardoor er toen niet direct aanhoudingen zijn verricht, zegt een woordvoerder.

5 uur geleden
Universiteit: schade door protest Roeterseiland niet te verhalen

DEN HAAG (ANP) - De Universiteit van Amsterdam (UvA) slaagt er niet in om de schade van een demonstratie bij de Roeterseilandcampus vorig jaar te verhalen. Het is niet duidelijk geworden wie welke schade heeft aangericht en wie dus waarvoor zou moeten opdraaien, bevestigde een woordvoerder van de universiteit na berichtgeving door het universiteitsblad Folia en de lokale zender AT5.

6 uur geleden