Start WK-kwalificatie in Azië uitgesteld tot 2021
ZÜRICH (ANP) - Het kwalificatietoernooi voor het wereldkampioenschap voetbal van 2022 begint in Azië later. De eerste wedstrijden zouden in oktober en november zijn, maar de Aziatische voetbalbond en de FIFA hebben besloten pas in 2021 te beginnen. De reden is de aanhoudende problemen rond het coronavirus, waardoor besloten is dit jaar in heel Azië zo weinig mogelijk sportevenementen te organiseren.
Het WK van 2022 is van 21 november tot en met 18 december in Qatar. Oranje moet zich nog zien te plaatsen. De loting voor de kwalificatie in Europa is eind dit jaar. De kwalificatie begint in maart 2021.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
18 minuten geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
48 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
50 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
55 minuten geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
56 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
2 uur geleden