'Start Formule 1-seizoen achter gesloten deuren'
LONDEN (ANP) - De Formule 1 wil het seizoen beginnen met enkele grands prix zonder toeschouwers. Het plan wordt "serieus overwogen", meldt de BBC na een videovergadering met teamchefs, rechtenhouders en Jean Todt, de voorzitter van de internationale autosportbond FIA.
De Formule 1 hoopt dat de situatie rond het coronavirus zich in Europa in juli en augustus dermate verbetert dat er in de zomer al races kunnen worden gehouden achter gesloten deuren. Het circuit van het Engelse Silverstone, waar in de buurt zeven teams zijn gehuisvest, zou de primeur moeten beleven.
Vanwege de coronacrisis wil het seizoen maar niet beginnen. Mercedes-teambaas Toto Wolff liet in de krant 'Österreich' al optekenen te hopen dat er in de herfst kan worden begonnen.
Meer uit Sport
ALPE D'HUEZ (ANP) - Wielrenner Thymen Arensman is zaterdag gehavend aangekomen in Alpe d'Huez na de koninginnenrit van de Tour de France. De Nederlander van Netcompany-Ineos ging gedurende de etappe in de aanval, maar kwam in de afdaling van de Col du Galibier ten val.
16 minuten geledenALPE D'HUEZ (ANP) - Wielrenner Richard Carapaz sprak na afloop van de door hem gewonnen koninginnenrit in de Ronde van Frankrijk van "een Tour om van te dromen". De 33-jarige Ecuadoraan van EF Education-EasyPost boekte op Alpe d'Huez zijn tweede ritwinst van deze Tour en verzekerde zich zaterdag van de eindzege in het bergklassement.
17 minuten geledenBOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen is er even "helemaal klaar mee" na de kwalificatie van de Grote Prijs van Hongarije. De viervoudig wereldkampioen kwam in de kwalificatie op de Hungaroring niet verder dan de zesde tijd en sprak van een auto die "totaal onbestuurbaar" is.
21 minuten geledenBOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen start zondag als zesde bij de Grote Prijs van Hongarije in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen in de Red Bull moest de poleposition laten aan de Brit Lando Norris in de McLaren. Verstappen was 0,518 seconde langzamer.
23 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) verwacht dat de wereldkampioenschappen in Rotterdam in oktober dit jaar het slotstuk van haar loopbaan zullen worden.
48 minuten geledenALPE D'HUEZ (ANP) - Wielrenner Richard Carapaz heeft zaterdag de koninginnenrit van de Tour de France gewonnen. De 33-jarige Ecuadoraan van EF Education-EasyPost was de beste uit een vroege ontsnapping in de twintigste etappe over 170,9 kilometer van Le Bourg-d'Oisans naar Alpe d'Huez, met onderweg drie beklimmingen van de buitencategorie en 5450 hoogtemeters. Het was zijn tweede zege in deze Tour.
55 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser (24) is opgelucht dat ze de tweede en laatste kwalificatiewedstrijd voor de EK heeft gewonnen. Visser kende door het overlijden van haar oma naar eigen zeggen 'twee hele moeilijke weken' en was daardoor extra blij dat ze in Rotterdam een gedegen meerkamp wist neer te zetten.
59 minuten geleden