Start Billie Jean King Cup Finals uitgesteld om regen Málaga
MÁLAGA (ANP) - Het begin van het finaletoernooi van Billie Jean King Cup voor tennissters is uitgesteld door weerswaarschuwingen in speelstad Málaga. Gastland Spanje neemt het nu vrijdag pas op tegen Polen in plaats van woensdagmiddag vanaf 17.00 uur.
"Deze beslissing is genomen in overeenstemming met de instructies van de relevante autoriteiten om het welzijn en de veiligheid van alle deelnemers en aanwezigen te garanderen. We verontschuldigen ons voor het ongemak dat dit kan veroorzaken en danken u voor uw begrip en medewerking", meldt de internationale tennisfederatie ITF.
In Málaga en andere Spaanse regio's wordt woensdag gewaarschuwd voor zware regenbuien. Eind vorige maand veroorzaakte hevige neerslag al overstromingen in met name de regio Valencia, met meer dan tweehonderd doden tot gevolg.
Meer uit Sport
N i e u w bericht, meer informatie na 3e alinea: meer tijden en stand
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser (25) is met een totaal van 52,866 punten elfde geworden in de meerkampfinale bij de WK in Rotterdam. Het goud ging naar de Amerikaanse Skye Blakely, die 55,733 punten bij elkaar turnde.
8 uur geledenAUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de Grote Prijs van de Verenigde Staten de tweede tijd gereden. De viervoudig wereldkampioen moest op het Circuit of the Americas 0,084 seconde toegeven op de beste tijd van de Monegask Charles Leclerc in de Ferrari.
9 uur geledenSÖLDEN (ANP) - Skiester Mikaela Shiffrin wil zich in het komende seizoen niet alleen op de slalom richten, maar ook meer aandacht besteden aan de reuzenslalom en de super-G. Dat zei de 31-jarige Amerikaanse aan de vooravond van de eerste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in het Oostenrijkse Sölden. Daar staat dit weekend een reuzenslalom op het programma.
9 uur geledenDOHA (ANP) - Xan de Waard heeft in haar afscheidsjaar naast de titel van beste hockeyster van de wereld gegrepen. De titel ging naar de Argentijnse Sofía Cairó. De 30-jarige De Waard stopte afgelopen zomer na de verloren WK-finale in eigen land met hockey. De Nederlandse werd in haar carrière twee keer verkozen tot beste hockeyster ter wereld, in 2023 en 2025. Dit jaar was ze een van de drie genomineerden.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Tallon Griekspoor staat in de halve finale van het tennistoernooi in Brussel. De 30-jarige tennisser won vrijdag in drie sets van de als nummer 2 geplaatste Tsjech Jiří Lehečka: 4-6 6-4 6-3. Griekspoor speelt zaterdag tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo om een plaats in de eindstrijd van het European Open.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - De Keniaanse wereldkampioene marathonlopen Peres Jepchirchir (33) is voorlopig geschorst. Dat meldt persbureau AFP op basis van informatie van de Athletics Integrity Unit (AIU). Er zijn sporen van epo in haar bloed gevonden.
16 uur geleden