Standard krijgt positief advies voor proflicentie
BRUSSEL (ANP/BELGA) - Standard Luik heeft dinsdag alsnog een positieve beoordeling op de licentie-aanvraag gekregen van de licentiemanager van de Koninklijke Belgische Voetbalbond (KBVB). De voetbalclub uit Luik werd in eerst instantie de licentie voor volgende seizoen voor de Jupiler Pro League geweigerd. Standard wist het Belgisch Arbitragehof voor de Sport (BAS) dinsdag in een zitting van slechts een kleine tien minuten te overtuigen.
Standard greep begin april verrassend naast een licentie voor de hoogste competities profklassen en zelfs de eerste amateurklasse. De licentiecommissie noemde onder meer de achterstallige tekenpremies en een negatief nettoresultaat van ruim 14 miljoen euro als voornaamste reden.
Het bestuur van Standard kon in slechts enkele minuten tijd de licentiemanager overtuigen met de nodige betalingsbewijzen en bankafschriften. Die kende vervolgens een gunstig advies toe. Het BAS zelf maakt uiterlijk op 10 mei het oordeel bekend.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
6 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden