Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stadioneigenaar Van de Kuit sceptisch over redding Vitesse

Stadioneigenaar Van de Kuit sceptisch over redding Vitesse

AMSTERDAM (ANP) - Eigenaar Michael van de Kuit van de Gelredome hoopt dat het goed komt met de proflicentie van Vitesse, al twijfelt hij wel of de nieuwe investeerder de vereiste financiële garanties kan verstrekken. "Ik hoop dat deze mijnheer Guus te goeder trouw is en met de garanties komt die nodig zijn, maar ik heb er weinig vertrouwen in. De licentiecommissie kennelijk ook, want als er meer duidelijkheid was over de stukken, zou de commissie wel een paar dagen uitstel hebben gegeven", laat hij weten aan het ANP.

Met mijnheer Guus doelt Van de Kuit op de nieuwe investeerder Guus Franke, die volgens Vitesse tot een akkoord is genaderd met schuldeiser Coley Parry. Die Amerikaan stak miljoenen in de club, maar hij zag een aandelenovername mislukken. "Als Parry een zak met geld krijgt, snap ik dat daar zijn voorkeur naar uitgaat, maar ik was ook nog steeds bereid om de club te helpen", aldus de stadioneigenaar.

Van de Kuit zegt dat hij afgelopen weekeinde nog werd benaderd voor Vitesse om redding te brengen. "U moet helpen, er is geen enkele partij meer die wil investeren. De opties zijn op", was het verhaal. "Ik was bereid het op te lossen en te bekijken wat er te managen viel, maar opeens kreeg ik te horen dat er toch gesprekken gaande waren met een ander. Ik had dus onvolledige informatie gekregen en dat vind ik zeer onprofessioneel", aldus Van de Kuit.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

8 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

8 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

10 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

12 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

12 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

15 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

18 uur geleden