Stadioneigenaar Van de Kuit sceptisch over redding Vitesse
AMSTERDAM (ANP) - Eigenaar Michael van de Kuit van de Gelredome hoopt dat het goed komt met de proflicentie van Vitesse, al twijfelt hij wel of de nieuwe investeerder de vereiste financiële garanties kan verstrekken. "Ik hoop dat deze mijnheer Guus te goeder trouw is en met de garanties komt die nodig zijn, maar ik heb er weinig vertrouwen in. De licentiecommissie kennelijk ook, want als er meer duidelijkheid was over de stukken, zou de commissie wel een paar dagen uitstel hebben gegeven", laat hij weten aan het ANP.
Met mijnheer Guus doelt Van de Kuit op de nieuwe investeerder Guus Franke, die volgens Vitesse tot een akkoord is genaderd met schuldeiser Coley Parry. Die Amerikaan stak miljoenen in de club, maar hij zag een aandelenovername mislukken. "Als Parry een zak met geld krijgt, snap ik dat daar zijn voorkeur naar uitgaat, maar ik was ook nog steeds bereid om de club te helpen", aldus de stadioneigenaar.
Van de Kuit zegt dat hij afgelopen weekeinde nog werd benaderd voor Vitesse om redding te brengen. "U moet helpen, er is geen enkele partij meer die wil investeren. De opties zijn op", was het verhaal. "Ik was bereid het op te lossen en te bekijken wat er te managen viel, maar opeens kreeg ik te horen dat er toch gesprekken gaande waren met een ander. Ik had dus onvolledige informatie gekregen en dat vind ik zeer onprofessioneel", aldus Van de Kuit.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
6 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
6 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
15 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden