Stadioneigenaar Van de Kuit sceptisch over redding Vitesse
AMSTERDAM (ANP) - Eigenaar Michael van de Kuit van de Gelredome hoopt dat het goed komt met de proflicentie van Vitesse, al twijfelt hij wel of de nieuwe investeerder de vereiste financiële garanties kan verstrekken. "Ik hoop dat deze mijnheer Guus te goeder trouw is en met de garanties komt die nodig zijn, maar ik heb er weinig vertrouwen in. De licentiecommissie kennelijk ook, want als er meer duidelijkheid was over de stukken, zou de commissie wel een paar dagen uitstel hebben gegeven", laat hij weten aan het ANP.
Met mijnheer Guus doelt Van de Kuit op de nieuwe investeerder Guus Franke, die volgens Vitesse tot een akkoord is genaderd met schuldeiser Coley Parry. Die Amerikaan stak miljoenen in de club, maar hij zag een aandelenovername mislukken. "Als Parry een zak met geld krijgt, snap ik dat daar zijn voorkeur naar uitgaat, maar ik was ook nog steeds bereid om de club te helpen", aldus de stadioneigenaar.
Van de Kuit zegt dat hij afgelopen weekeinde nog werd benaderd voor Vitesse om redding te brengen. "U moet helpen, er is geen enkele partij meer die wil investeren. De opties zijn op", was het verhaal. "Ik was bereid het op te lossen en te bekijken wat er te managen viel, maar opeens kreeg ik te horen dat er toch gesprekken gaande waren met een ander. Ik had dus onvolledige informatie gekregen en dat vind ik zeer onprofessioneel", aldus Van de Kuit.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
10 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
17 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden