Stadion Heracles mag na aanbrengen verstevigingen weer vol
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo kan de thuiswedstrijden voortaan weer voor volle tribunes spelen. Ook publiek van de bezoekende club is weer welkom. Dat was sinds eind maart niet meer zo, omdat het stadion niet helemaal veilig bleek te zijn. Na het aanbrengen van verstevigingen aan diverse tribune-elementen is dat wel weer het geval, meldt de naar de eerste divisie gedegradeerde club.
"De beheersmaatregelen zijn gelukkig verleden tijd. We hebben het stadion goed verstevigd en hebben nu misschien wel het sterkste stadion van Nederland staan", zegt Rob Toussaint, algemeen directeur van Heracles. "Dat betekent dat de ouderwetse sfeer weer terug kan komen. Het samen vieren van een doelpunt, springen, hossen, dansen en juichen. We kunnen weer volle bak."
Niet alleen Heracles kende veiligheidsproblemen in het stadion. NEC moest De Goffert vorig seizoen ook enige tijd dichthouden nadat het vak voor supporters van de bezoekende club was ingezakt direct na de verloren ontmoeting met Vitesse. NEC meldde maandag dat het uitvak weer volledig is hersteld.
Meer uit Voetbal
WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.
9 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.
10 uur geledenDORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.
11 uur geledenWAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.
11 uur geleden