Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stadion ADO is ook veilig bij harde wind

Stadion ADO is ook veilig bij harde wind

DEN HAAG (ANP) - Het stadion van voetbalclub ADO Den Haag is ook veilig als het hard waait. Er is geen gevaar dat het dak dan instort, zoals bij AZ is gebeurd. Daarom is het niet langer nodig om het veld en de stadionring te sluiten bij een windkracht 9 of hoger. Dat laat de gemeente weten.

In augustus 2019 stortte het dak van het AZ-stadion in Alkmaar gedeeltelijk in. De gemeente Den Haag besloot daarom onderzoek te laten doen naar de veiligheid van het Cars Jeans Stadion.

In december trokken de inspecteurs de conclusie dat het stadion bij windkracht 8 en lager veilig is. Ze hadden nog meer tijd nodig om vast te stellen of dat ook het geval was bij nog hardere wind. De gemeente besloot toen uit voorzorg dat het stadion gedeeltelijk dicht zou moeten bij een windkracht hoger dan 8. Alleen het hoofdgebouw zou dan in gebruik mogen blijven. Zo hard heeft het in de afgelopen maanden niet gewaaid, en de sluiting is nu ook niet meer nodig.

Meer uit Voetbal

Ajax legt verdediger Bouwman vast tot medio 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.

1 uur geleden
Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

5 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

5 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

6 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

9 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

9 uur geleden
Depay met Corinthians naar Braziliaanse bekerfinale

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).

13 uur geleden