Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stade Rennes bezorgt PSG tweede competitienederlaag

Stade Rennes bezorgt PSG tweede competitienederlaag

RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is bij Stade Rennes tegen de tweede competitienederlaag aangelopen. De titelverdediger en koploper in de Franse Ligue 1 ging met 1-0 onderuit.

PSG heeft met 47 punten nog steeds 3 punten voorsprong op RC Lens, dat zaterdag met 1-0 won van Auxerre. Olympique Marseille volgt op 5 punten. Rennes heeft 37 punten net als AS Monaco, dat eerder zondag met 7-1 won van Ajaccio.

Rennes is de nummer 5 van de Franse competitie en verloor in eigen huis alleen de eerste wedstrijd van het seizoen tegen Lorient. Ook tegen PSG, waar Lionel Messi en Neymar een basisplaats hadden en Kylian Mbappé op de bank begon, had de thuisploeg de betere kansen. Doelman Gianluigi Donnarumma bracht enkele keren goed redding.

Coach Christophe Galtier bracht Mbappé na 10 minuten in de tweede helft, maar Rennes bleef aanvallen. Dat leverde in de 65e minuut de treffer op. Adrien Truffert liep goed door en legde de bal terug op Hamari Traoré die binnenschoot.

Mbappé had kort daarop de gelijkmaker op de voet. Hij liep goed weg van zijn verdediger, maar schoot oog in oog met doelman Steve Mandanda hoog over.

Meer uit Voetbal

Van Bommel 'bijna 100 procent tevreden' na debuut bij België

N i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea

5 uur geleden
Frankrijk verslaat Turkije bij debuut bondscoach Zidane

İZMIT (ANP) - Bondscoach Zinedine Zidane heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Frankrijk gewonnen. De Fransen begonnen de Nations League in het Turkse İzmit met een 1-0-overwinning op Turkije. Aanvoerder Kylian Mbappé zorgde in de tweede helft voor het doelpunt, maar viel kort daarna geblesseerd uit.

9 uur geleden
Van Bommel debuteert als bondscoach van België met zege op Italië

ROME (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft bij zijn debuut als bondscoach van het nationale voetbalelftal van België gewonnen van Italië in de Nations League. In het Stadio Olimpico in Rome waren de Belgen met 2-0 te sterk. Oud-Ajacied Mika Godts maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het eerst in het shirt van België.

9 uur geleden
Ajax noteerde afgelopen seizoen 2 miljoen euro winst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het afgelopen seizoen (2025/2026) een nettowinst van 2 miljoen euro geboekt. De netto-omzet steeg met 10,2 miljoen euro naar 188,3 miljoen euro. Dat blijkt uit de jaarcijfers die de Amsterdamse voetbalclub vrijdag in een persbericht presenteerde.

14 uur geleden
Poolse scheidsrechter Marciniak fluit uitduel Oranje in Servië

NYON (ANP) - De Poolse scheidsrechter Szymon Marciniak heeft de leiding over de tweede wedstrijd in de Nations League van het Nederlands elftal tegen Servië. Het duel staat zondag om 18.00 uur in Belgrado op het programma.

19 uur geleden
Oranje traint dag na duel met Duitsland met invallers en reserves

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is vrijdag begonnen aan de voorbereiding op de uitwedstrijd van zondag tegen Servië in de Nations League. Een dag na het gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1) verschenen op het trainingsveld in Zeist alleen de spelers die als invaller of helemaal niet in actie kwamen.

19 uur geleden
Wirtz en Burkardt vervangen geblesseerd duo bij Duitsland

FRANKFURT AM MAIN (ANP/DPA) - Bondscoach Jürgen Klopp van Duitsland heeft Florian Wirtz en Jonathan Burkardt overgeheveld van zijn tweede selectie naar zijn spelersgroep voor de tweede wedstrijd in de Nations League tegen Griekenland op zondag. De twee vervangen Jamal Musiala en Kai Havertz, die bij het duel met Oranje op donderdag (1-1) geblesseerd raakten.

19 uur geleden