Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stade Rennes bezorgt PSG tweede competitienederlaag

Stade Rennes bezorgt PSG tweede competitienederlaag

RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is bij Stade Rennes tegen de tweede competitienederlaag aangelopen. De titelverdediger en koploper in de Franse Ligue 1 ging met 1-0 onderuit.

PSG heeft met 47 punten nog steeds 3 punten voorsprong op RC Lens, dat zaterdag met 1-0 won van Auxerre. Olympique Marseille volgt op 5 punten. Rennes heeft 37 punten net als AS Monaco, dat eerder zondag met 7-1 won van Ajaccio.

Rennes is de nummer 5 van de Franse competitie en verloor in eigen huis alleen de eerste wedstrijd van het seizoen tegen Lorient. Ook tegen PSG, waar Lionel Messi en Neymar een basisplaats hadden en Kylian Mbappé op de bank begon, had de thuisploeg de betere kansen. Doelman Gianluigi Donnarumma bracht enkele keren goed redding.

Coach Christophe Galtier bracht Mbappé na 10 minuten in de tweede helft, maar Rennes bleef aanvallen. Dat leverde in de 65e minuut de treffer op. Adrien Truffert liep goed door en legde de bal terug op Hamari Traoré die binnenschoot.

Mbappé had kort daarop de gelijkmaker op de voet. Hij liep goed weg van zijn verdediger, maar schoot oog in oog met doelman Steve Mandanda hoog over.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

13 minuten geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

1 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

1 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

3 uur geleden
Dekker ook komend seizoen trainer voetbalsters FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.

4 uur geleden
NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

4 uur geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

5 uur geleden