Stade Rennes bezorgt PSG tweede competitienederlaag
RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is bij Stade Rennes tegen de tweede competitienederlaag aangelopen. De titelverdediger en koploper in de Franse Ligue 1 ging met 1-0 onderuit.
PSG heeft met 47 punten nog steeds 3 punten voorsprong op RC Lens, dat zaterdag met 1-0 won van Auxerre. Olympique Marseille volgt op 5 punten. Rennes heeft 37 punten net als AS Monaco, dat eerder zondag met 7-1 won van Ajaccio.
Rennes is de nummer 5 van de Franse competitie en verloor in eigen huis alleen de eerste wedstrijd van het seizoen tegen Lorient. Ook tegen PSG, waar Lionel Messi en Neymar een basisplaats hadden en Kylian Mbappé op de bank begon, had de thuisploeg de betere kansen. Doelman Gianluigi Donnarumma bracht enkele keren goed redding.
Coach Christophe Galtier bracht Mbappé na 10 minuten in de tweede helft, maar Rennes bleef aanvallen. Dat leverde in de 65e minuut de treffer op. Adrien Truffert liep goed door en legde de bal terug op Hamari Traoré die binnenschoot.
Mbappé had kort daarop de gelijkmaker op de voet. Hij liep goed weg van zijn verdediger, maar schoot oog in oog met doelman Steve Mandanda hoog over.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Supporters van Go Ahead Eagles kunnen het restant van de gestaakte wedstrijd tegen FC Utrecht in het supportershome van de club bekijken. Dat melden de Deventenaren maandag.
31 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft trainer Carl Hoefkens ontslagen. Dat besluit volgt drie dagen na de nederlaag van 4-2 bij RKC Waalwijk in de eerste divisie. NAC, dat vorig seizoen uit de Eredivisie degradeerde, heeft na vijf speelronden 7 punten.
33 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
18 uur geleden