Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stade Rennes bezorgt Paris Saint-Germain eerste nederlaag

Stade Rennes bezorgt Paris Saint-Germain eerste nederlaag

RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor het eerst dit seizoen punten verspeeld in de Franse competitie. De koploper van de Ligue 1 liet zich verrassen door Stade Rennes, dat met 2-0 te sterk was. Stade Rennes won drie dagen eerder in Arnhem ook van Vitesse in de groepsfase van de Conference League (1-2).

De doelpunten van de thuisclub vielen kort voor rust en direct erna, in de 45e en 46e minuut. Eerst scoorde aanvaller Gaëtan Laborde, na de pauze gevolgd door een treffer van middenvelder Flavien Tait.

Bij Paris Saint-Germain hadden Lionel Messi, Neymar en Kylian Mbappé allemaal een basisplaats. Mbappé dacht halverwege de tweede helft tegen te scoren, maar hij stond buitenspel. Messi schoot daarna de bal uit een vrije trap nog net over.

Oranje-international Georginio Wijnaldum verving in de 76e minuut de Italiaan Marco Verratti. Wijnaldum was in drie van de laatste vier competitieduels geen basisspeler. Ook in de Champions League-wedstrijd tegen Manchester City zat hij op de bank. PSG heeft na negen speelronden 6 punten meer dan RC Lens, dat op de tweede plaats staat.

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

1 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

1 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

4 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

7 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

8 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

11 uur geleden
Senegalese voorzitter belooft 'kruistocht' na afnemen titel

PARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.

12 uur geleden