Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Stade Rennes bezorgt Paris Saint-Germain eerste nederlaag

Stade Rennes bezorgt Paris Saint-Germain eerste nederlaag

RENNES (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor het eerst dit seizoen punten verspeeld in de Franse competitie. De koploper van de Ligue 1 liet zich verrassen door Stade Rennes, dat met 2-0 te sterk was. Stade Rennes won drie dagen eerder in Arnhem ook van Vitesse in de groepsfase van de Conference League (1-2).

De doelpunten van de thuisclub vielen kort voor rust en direct erna, in de 45e en 46e minuut. Eerst scoorde aanvaller Gaëtan Laborde, na de pauze gevolgd door een treffer van middenvelder Flavien Tait.

Bij Paris Saint-Germain hadden Lionel Messi, Neymar en Kylian Mbappé allemaal een basisplaats. Mbappé dacht halverwege de tweede helft tegen te scoren, maar hij stond buitenspel. Messi schoot daarna de bal uit een vrije trap nog net over.

Oranje-international Georginio Wijnaldum verving in de 76e minuut de Italiaan Marco Verratti. Wijnaldum was in drie van de laatste vier competitieduels geen basisspeler. Ook in de Champions League-wedstrijd tegen Manchester City zat hij op de bank. PSG heeft na negen speelronden 6 punten meer dan RC Lens, dat op de tweede plaats staat.

Meer uit Voetbal

Dekker ook komend seizoen trainer voetbalsters FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.

47 minuten geleden
NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

57 minuten geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

1 uur geleden
KNVB: duels gedurende onderzoek aanklager niet overspelen

ZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.

2 uur geleden
Franse voetballer Griezmann verruilt Atlético voor Orlando City

ORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.

3 uur geleden
Fitte Brobbey wil eerste spits van het Nederlands elftal worden

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."

4 uur geleden
Aanhoudingen in onderzoek naar matchfixing in Tsjechisch voetbal

PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.

5 uur geleden