Stade Brest en doelman Bizot verkleinen achterstand op PSG
BREST (ANP) - Stade Brest heeft de achterstand op koploper Paris Saint-Germain teruggebracht tot 10 punten. Met doelman Marco Bizot won de nummer 2 van Frankrijk met 4-3 van degradatiekandidaat FC Metz.
Brest keek in het eigen stadion al snel tegen een achterstand aan na een treffer van Ismaël Traoré. Dankzij doelpunten van Brendan Chardonnet, Kamory Doumbia, Steve Mounié en Martin Satriano draaide de thuisploeg de wedstrijd om (4-1). Oud-Ajacied Georges Mikautadze maakte het met twee treffers in de slotfase nog even spannend, maar verder kwamen de bezoekers niet, 4-3.
Paris Saint-Germain verspeelde zaterdag 2 punten na een gelijkspel tegen hekkensluiter Clermont Foot (1-1). De ploeg uit de hoofdstad maakte pas in de 85e minuut gelijk.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
37 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
2 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
5 uur geleden