Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

St. Juste en Boëtius verliezen met Mainz in degradatiestrijd

St. Juste en Boëtius verliezen met Mainz in degradatiestrijd

MAINZ (ANP) - Het laag geklasseerde FSV Mainz heeft in de Bundesliga de fraaie zege vorige week bij Eintracht Frankfurt (0-2) geen passend vervolg kunnen geven. De ploeg van de Nederlandse voetballers Jeremiah St. Juste, Jeffrey Bruma en Jean-Paul Boëtius ging op eigen veld met 0-1 onderuit tegen concurrent FC Augsburg. Het doelpunt viel al in de eerste minuut en kwam op naam van Florian Niederlechner.

Bij Mainz speelde verdediger St. Juste de gehele wedstrijd. Aanvaller Boëtius viel in de 65e minuut in. Verdediger Bruma behoorde niet tot de wedstrijdselectie. Bij FC Augsburg speelde verdediger Jeffrey Gouweleeuw als aanvoerder de wedstrijd uit.

Voor aanvaller Taiwo Awoniyi van Mainz duurde het duel nog geen twintig minuten. De 22-jarige Nigeriaan kwam na een botsing met een tegenstander hard met zijn hoofd op de grond neer. Na een langdurige behandeling werd hij met een nekbrace per brancard van het veld gehaald en naar een ziekenhuis gebracht. Volgens tv-station Sky heeft de oud-speler van NEC een zware hersenschudding opgelopen.

Met 31 punten bleef Mainz vijftiende op de ranglijst. Met nog drie competitieronden te gaan, staat de ploeg van trainer Achim Beierlorzer drie punten boven de degradatiezone. FC Augsburg nam wat meer afstand van de onderste regionen en bezet nu met 35 punten de dertiende plek.

Meer uit Voetbal

Reserves van Oranje verliezen van tweede keus Oezbekistan

NEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.

4 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt eerste duel van de VS op het WK

LOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.

5 uur geleden
Koeman: basisplaats tegen Japan wordt kort dag voor Depay

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."

5 uur geleden
Koeman: we krijgen veel kansen, maar scoren te weinig

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.

5 uur geleden
Koeman moet ernst van heupblessure doelman Verbruggen afwachten

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.

5 uur geleden
Aanvalster Miedema heeft knieoperatie ondergaan

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.

5 uur geleden
Van Dijk blij dat Oranje duel met Oezbekistan heeft gewonnen

NEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.

5 uur geleden