Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

St. Juste en Boëtius verliezen met Mainz in degradatiestrijd

St. Juste en Boëtius verliezen met Mainz in degradatiestrijd

MAINZ (ANP) - Het laag geklasseerde FSV Mainz heeft in de Bundesliga de fraaie zege vorige week bij Eintracht Frankfurt (0-2) geen passend vervolg kunnen geven. De ploeg van de Nederlandse voetballers Jeremiah St. Juste, Jeffrey Bruma en Jean-Paul Boëtius ging op eigen veld met 0-1 onderuit tegen concurrent FC Augsburg. Het doelpunt viel al in de eerste minuut en kwam op naam van Florian Niederlechner.

Bij Mainz speelde verdediger St. Juste de gehele wedstrijd. Aanvaller Boëtius viel in de 65e minuut in. Verdediger Bruma behoorde niet tot de wedstrijdselectie. Bij FC Augsburg speelde verdediger Jeffrey Gouweleeuw als aanvoerder de wedstrijd uit.

Voor aanvaller Taiwo Awoniyi van Mainz duurde het duel nog geen twintig minuten. De 22-jarige Nigeriaan kwam na een botsing met een tegenstander hard met zijn hoofd op de grond neer. Na een langdurige behandeling werd hij met een nekbrace per brancard van het veld gehaald en naar een ziekenhuis gebracht. Volgens tv-station Sky heeft de oud-speler van NEC een zware hersenschudding opgelopen.

Met 31 punten bleef Mainz vijftiende op de ranglijst. Met nog drie competitieronden te gaan, staat de ploeg van trainer Achim Beierlorzer drie punten boven de degradatiezone. FC Augsburg nam wat meer afstand van de onderste regionen en bezet nu met 35 punten de dertiende plek.

Meer uit Voetbal

KNVB hoopt op veel Oranjefans op WK ondanks forse ticketprijzen

WASHINGTON (ANP) - De KNVB wil alle Oranjesupporters snel informeren over de kaartverkoop voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hopen veel trouwe Oranjefans in de stadions te zien, maar ook de vele Amerikaanse supporters met Oranje-roots die ons team zichtbaar en hoorbaar komen steunen", zei secretaris-generaal Gijs de Jong van de voetbalbond.

2 uur geleden
Advocaat wil ook presteren met Curaçao op WK

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat gaat niet alleen met Curaçao naar het WK om te genieten. "We willen ook resultaat halen, hoe lastig dat ook is", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Anders geniet je ook niet."

11 uur geleden
Japanse bondscoach ziet Nederlands elftal als 'wereldmacht'

WASHINGTON (ANP) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu had het Nederlands elftal liever ontlopen op het WK voetbal. "Ze zijn voor mij een wereldmacht in het voetbal", zei hij in de mixed zone van het Kennedy Center in Washington. "Ze hebben drie keer in een finale van een WK gestaan. Dat zegt niet alles misschien, maar ze hebben nog steeds heel goede spelers."

11 uur geleden
FC Groningen wint bij Excelsior na lange tijd weer in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor het eerst in zes weken weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 2-0 te sterk voor Excelsior, dat vanaf de 70e minuut met tien man speelde na een directe rode kaart voor Stijn Middendorp. Groningen-speler Marco Rente kreeg kort voor tijd zijn tweede gele kaart en moest ook vertrekken.

11 uur geleden
Bondscoach Koeman redelijk tevreden over resultaat van WK-loting

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is redelijk tevreden over het resultaat van de loting voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik denk dat het zwaarder had gekund", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Je kijkt natuurlijk naar de indeling van de vier potten. Noorwegen in pot 3 en mogelijk Italië in pot 4 waren zware tegenstanders geweest."

12 uur geleden
Oranje tegen Japan, Tunesië en ploeg uit play-offs op WK

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.

13 uur geleden
Curaçao op WK tegen Duitsland, Ivoorkust en Ecuador

WASHINGTON (ANP) - Curaçao is tijdens de loting voor het WK 2026 gekoppeld aan Duitsland, Ivoorkust en Ecuador. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat debuteert op een mondiale eindronde. De 78-jarige kan de oudste bondscoach ooit op een WK worden. Dat is nu nog de Duitser Otto Rehhagel, die in 2010 bijna 72 was toen hij Griekenland op het WK van 2010 in Zuid-Afrika leidde.

13 uur geleden