Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

St. Juste en Boëtius verliezen met Mainz in degradatiestrijd

St. Juste en Boëtius verliezen met Mainz in degradatiestrijd

MAINZ (ANP) - Het laag geklasseerde FSV Mainz heeft in de Bundesliga de fraaie zege vorige week bij Eintracht Frankfurt (0-2) geen passend vervolg kunnen geven. De ploeg van de Nederlandse voetballers Jeremiah St. Juste, Jeffrey Bruma en Jean-Paul Boëtius ging op eigen veld met 0-1 onderuit tegen concurrent FC Augsburg. Het doelpunt viel al in de eerste minuut en kwam op naam van Florian Niederlechner.

Bij Mainz speelde verdediger St. Juste de gehele wedstrijd. Aanvaller Boëtius viel in de 65e minuut in. Verdediger Bruma behoorde niet tot de wedstrijdselectie. Bij FC Augsburg speelde verdediger Jeffrey Gouweleeuw als aanvoerder de wedstrijd uit.

Voor aanvaller Taiwo Awoniyi van Mainz duurde het duel nog geen twintig minuten. De 22-jarige Nigeriaan kwam na een botsing met een tegenstander hard met zijn hoofd op de grond neer. Na een langdurige behandeling werd hij met een nekbrace per brancard van het veld gehaald en naar een ziekenhuis gebracht. Volgens tv-station Sky heeft de oud-speler van NEC een zware hersenschudding opgelopen.

Met 31 punten bleef Mainz vijftiende op de ranglijst. Met nog drie competitieronden te gaan, staat de ploeg van trainer Achim Beierlorzer drie punten boven de degradatiezone. FC Augsburg nam wat meer afstand van de onderste regionen en bezet nu met 35 punten de dertiende plek.

Meer uit Voetbal

Trainer Valverde verlaat Athletic Club na tien seizoenen

BILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.

26 minuten geleden
Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

49 minuten geleden
Liverpool tegen Brighton zonder geblesseerde aanvaller Salah

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.

1 uur geleden
Verdediger Maguire na twee jaar terug in Engelse selectie

LONDEN (ANP/RTR) - Harry Maguire is door bondscoach Thomas Tuchel opgeroepen voor de komende twee oefenwedstrijden van de Engelse voetballers tegen Uruguay en Japan. De 33-jarige verdediger van Manchester United maakte twee jaar geleden voor het laatst deel uit van de nationale selectie.

2 uur geleden
AZ-middenvelder Smit (20) debuteert in selectie Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft Kees Smit voor het eerst voor het Nederlands elftal geselecteerd. De 20-jarige middenvelder van AZ maakt deel uit van de groep van 26 spelers voor de komende twee oefenwedstrijden tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldt voetbalbond KNVB.

2 uur geleden
Trainer Farioli met Porto naar kwartfinale Europa League

PORTO (ANP) - Trainer Francesco Farioli staat met FC Porto in de kwartfinale van de Europa League. Hij won met zijn ploeg ook het thuisduel met VfB Stuttgart (2-0) , na een zege vorige week in Duitsland. William Gomes en Victor Froholdt maakten de doelpunten voor de thuisploeg, waar de Nederlander Pablo Rosario een basisplaats had.

15 uur geleden
Aanvoerder Mijnans is trots op AZ na eclatante zege in Praag

PRAAG (ANP) - Sven Mijnans was trots op AZ na de gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Praag (0-4) in de achtste finale van de Conference League. "Ik denk dat we het gewoon heel goed hebben gedaan", zei de aanvoerder van de club uit Alkmaar.

15 uur geleden