Spurs zonder Kane en Alli naar München
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur sluit de groepsfase van de Champions League af zonder Harry Kane en Dele Alli. De Engelse topspelers krijgen net als de verdedigers Jan Vertonghen en Serge Aurier even rust van manager José Mourinho. Zij blijven achter in Londen, terwijl de rest van de selectie naar Duitsland gaat voor het duel met Bayern München.
Beide clubs zijn al verzekerd van een plek in de knock-outfase. Bayern heeft na vijf groepswedstrijden de maximale score van vijftien punten, Tottenham volgt met tien punten. Begin oktober werden de Spurs voor eigen publiek vernederd door Bayern, dat in Londen met 7-2 won. Spits Kane maakte dit seizoen al zes doelpunten in de Champions League.
Mourinho kan door blessures geen beroep doen op zijn al langer uitgeschakelde keepers Hugo Lloris en Michel Vorm. Ben Davies, Erik Lamela, Harry Winks en Tanguy Ndombele bleven vanwege fysieke problemen ook achter in Londen. Onder Mourinho, opvolger van de ontslagen Mauricio Pochettino, zijn de Spurs bezig aan een opmars. Ze wonnen vier van de vijf duels met de Portugese trainer op de bank.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
4 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
9 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
10 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
10 uur geleden