Spurs zonder Kane en Alli naar München
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur sluit de groepsfase van de Champions League af zonder Harry Kane en Dele Alli. De Engelse topspelers krijgen net als de verdedigers Jan Vertonghen en Serge Aurier even rust van manager José Mourinho. Zij blijven achter in Londen, terwijl de rest van de selectie naar Duitsland gaat voor het duel met Bayern München.
Beide clubs zijn al verzekerd van een plek in de knock-outfase. Bayern heeft na vijf groepswedstrijden de maximale score van vijftien punten, Tottenham volgt met tien punten. Begin oktober werden de Spurs voor eigen publiek vernederd door Bayern, dat in Londen met 7-2 won. Spits Kane maakte dit seizoen al zes doelpunten in de Champions League.
Mourinho kan door blessures geen beroep doen op zijn al langer uitgeschakelde keepers Hugo Lloris en Michel Vorm. Ben Davies, Erik Lamela, Harry Winks en Tanguy Ndombele bleven vanwege fysieke problemen ook achter in Londen. Onder Mourinho, opvolger van de ontslagen Mauricio Pochettino, zijn de Spurs bezig aan een opmars. Ze wonnen vier van de vijf duels met de Portugese trainer op de bank.
Meer uit Voetbal
FOXBOROUGH (ANP) - Erling Haaland heeft een goed gevoel overgehouden aan de zege van Noorwegen in de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Irak (4-1). De 25-jarige topscorer van Manchester City scoorde tweemaal en leverde de assist op het laatste doelpunt van de ingevallen Leo Østigård.
41 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi (38) is de eerste voetballer die zes keer op een WK heeft gespeeld. De 38-jarige Argentijn kreeg een basisplaats van bondscoach Lionel Scaloni in het eerste groepsduel met Algerije. De wedstrijd wordt in het Kansas City Stadium gespeeld.
42 minuten geledenFOXBOROUGH (ANP) - Erling Haaland heeft Noorwegen op het WK voetbal aan een zege op Irak (4-1) geholpen. De spits van Manchester City maakte de eerste twee doelpunten van zijn ploeg en leverde de assist op de laatste treffer in een uitverkocht Boston Stadium met veel supporters van beide landenploegen.
1 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Kylian Mbappé vindt nieuw succes met Frankrijk op het wereldkampioenschap belangrijker dan persoonlijke records. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid na de zege van 3-1 op Senegal in East Rutherford.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi begint aan de aftrap bij het eerste groepsduel van Argentinië tegen Algerije in het Kansas City Stadium. Het is zijn 200e interland voor het Zuid-Amerikaanse land. De 38-jarige spelmaker begint aan zijn zesde WK voetbal voor Argentinië, dat de wereldtitel op het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verdedigt.
1 uur geledenTEHERAN (ANP) - Iraans international Mehdi Torabi hoeft het wereldkampioenschap niet te verlaten. Het visum van de aanvaller is inmiddels goedgekeurd, meldt de voetbalbond van zijn land.
2 uur geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Ghana kan definitief geen beroep doen op Thomas Partey voor de eerste wedstrijd van de ploeg op het WK voetbal tegen Panama in Toronto. Een Canadese rechtbank wees het beroep van de middenvelder af, nadat hij eerder geen toegang tot het land had gekregen. De 33-jarige Ghanees kreeg geen visum omdat hij vorige zomer is aangeklaagd voor vijf verkrachtingen en een aanranding.
4 uur geleden