Spurs zonder Kane en Alli naar München
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur sluit de groepsfase van de Champions League af zonder Harry Kane en Dele Alli. De Engelse topspelers krijgen net als de verdedigers Jan Vertonghen en Serge Aurier even rust van manager José Mourinho. Zij blijven achter in Londen, terwijl de rest van de selectie naar Duitsland gaat voor het duel met Bayern München.
Beide clubs zijn al verzekerd van een plek in de knock-outfase. Bayern heeft na vijf groepswedstrijden de maximale score van vijftien punten, Tottenham volgt met tien punten. Begin oktober werden de Spurs voor eigen publiek vernederd door Bayern, dat in Londen met 7-2 won. Spits Kane maakte dit seizoen al zes doelpunten in de Champions League.
Mourinho kan door blessures geen beroep doen op zijn al langer uitgeschakelde keepers Hugo Lloris en Michel Vorm. Ben Davies, Erik Lamela, Harry Winks en Tanguy Ndombele bleven vanwege fysieke problemen ook achter in Londen. Onder Mourinho, opvolger van de ontslagen Mauricio Pochettino, zijn de Spurs bezig aan een opmars. Ze wonnen vier van de vijf duels met de Portugese trainer op de bank.
Meer uit Voetbal
DALLAS (ANP) - Deroy Duarte zocht vergeefs naar woorden om zijn blijdschap over de enorme stunt met Kaapverdië te beschrijven. "Het is niet te bevatten", zei de Rotterdammer na een gelijkspel tegen Saudi-Arabië (0-0) en een wedstrijd in de zestiende finale tegen regerend wereldkampioen Argentinië op het WK.
1 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - De Duitse voetballers nemen het in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal op tegen Paraguay. Dat is duidelijk geworden na de resultaten in de laatste speelronde in groep H, waarin Spanje met 1-0 van Uruguay won en Kaapverdië met 0-0 gelijkspeelde tegen Saudi-Arabië.
1 uur geledenHOUSTON (ANP) - Kaapverdië staat in de zestiende finale van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De debutant, met zes Rotterdammers in de selectie, speelde tegen Saudi-Arabië voor de derde keer gelijk (0-0).
2 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - Spanje heeft zich bij het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verzekerd van de eerste plaats in groep H. De regerend Europees kampioen rekende in de laatste speelronde af met Uruguay: 1-0. Álex Baena maakte kort voor rust het doelpunt.
2 uur geledenGUADALUPE (ANP) - De gouverneur van Nuevo León in Mexico maakt van maandag een feestdag. Nederland en Marokko spelen dan de laatste wedstrijd van dit WK in het Monterrey Stadium in Guadalupe. Dat meldt de gouverneur, Samuel García, op X.
2 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Ivan Perišić heeft goede hoop dat Kroatië zich zaterdag op het wereldkampioenschap voetbal voor de zestiende finales plaatst. De 37-jarige aanvaller vertrouwt in de laatste groepswedstrijd tegen Ghana op de goede reeks tegen Afrikaanse landen.
3 uur geledenDALLAS (ANP) - Bondscoach Lionel Scaloni van Argentinië geeft Lionel Messi rust. De ster van de regerend wereldkampioen verschijnt zaterdag niet aan de aftrap voor het laatste groepsduel met Jordanië in Dallas.
3 uur geleden