Spurs-trainer Postecoglou verwacht Bentancur voorlopig niet terug
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur-trainer Ange Postecoglou verwacht in ieder geval de komende twee maanden geen beroep te kunnen doen op Rodrigo Bentancur. De middenvelder uit Uruguay viel afgelopen zondag in het competitieduel met Aston Villa uit met een enkelblessure.
"Hij zal waarschijnlijk een aantal maanden nodig hebben om volledig te herstellen", zei Postecoglou tegen verslaggevers. "Een teleurstelling, vooral voor hem, als je ziet hoe hard hij heeft gewerkt om na zijn zware knieblessure terug te keren."
Bentancur begon tegen Aston Villa voor het eerst sinds februari in de basis, maar haalde het einde van de eerste helft niet. Tottenham speelt zondag een uitwedstrijd tegen Manchester City. Het gat tussen beide ploegen op de ranglijst bedraagt 3 punten. Tottenham staat vijfde, Manchester City tweede.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
3 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
4 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
4 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
6 uur geleden