Spurs-trainer Postecoglou rekent voorlopig niet op Van de Ven
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Ange Postecoglou houdt er rekening mee dat verdediger Micky van de Ven "een tijdje" uit de roulatie zal zijn door de hamstringblessure die hij maandagavond opliep. De tweevoudig international van Oranje moest zich vlak voor rust in het thuisduel met Chelsea (1-4) laten vervangen. "Het is eigenlijk nog te vroeg om er wat over te zeggen, maar het zag er vrij ernstig uit", zei Postecoglou.
Van de Ven is wel opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal voor de EK-kwalificatieduels met Ierland en Gibraltar later deze maand. Vrijdag maakt bondscoach Ronald Koeman de definitieve selectie bekend.
De voormalig speler van FC Volendam en VfL Wolfsburg maakte vorige maand tegen Frankrijk zijn debuut in Oranje.
Chaotische derby
Tottenham - Chelsea was een chaotisch duel, met vijf afgekeurde doelpunten en rode kaarten voor Spurs-spelers Cristian Romero en Destiny Udogie. Postecoglou uitte na afloop zijn ongenoegen over de videoscheidsrechter. "We hebben zo lang staan wachten op een beslissing, elke situatie wordt forensisch onderzocht. Ik vind dat we de beslissing van de scheidsrechter moeten accepteren, anders blijft er niks van zijn autoriteit over."
Voormalig Celtic-trainer Postecoglou verweet zijn spelers niks. "Ik ben trots op ze. Ze gaven alles en dat is het positieve wat ik eruit haal."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.
5 uur geledenTOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
5 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.
6 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
9 uur geledenMALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.
16 uur geleden