Spurs-trainer Postecoglou rekent voorlopig niet op Van de Ven
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Ange Postecoglou houdt er rekening mee dat verdediger Micky van de Ven "een tijdje" uit de roulatie zal zijn door de hamstringblessure die hij maandagavond opliep. De tweevoudig international van Oranje moest zich vlak voor rust in het thuisduel met Chelsea (1-4) laten vervangen. "Het is eigenlijk nog te vroeg om er wat over te zeggen, maar het zag er vrij ernstig uit", zei Postecoglou.
Van de Ven is wel opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal voor de EK-kwalificatieduels met Ierland en Gibraltar later deze maand. Vrijdag maakt bondscoach Ronald Koeman de definitieve selectie bekend.
De voormalig speler van FC Volendam en VfL Wolfsburg maakte vorige maand tegen Frankrijk zijn debuut in Oranje.
Chaotische derby
Tottenham - Chelsea was een chaotisch duel, met vijf afgekeurde doelpunten en rode kaarten voor Spurs-spelers Cristian Romero en Destiny Udogie. Postecoglou uitte na afloop zijn ongenoegen over de videoscheidsrechter. "We hebben zo lang staan wachten op een beslissing, elke situatie wordt forensisch onderzocht. Ik vind dat we de beslissing van de scheidsrechter moeten accepteren, anders blijft er niks van zijn autoriteit over."
Voormalig Celtic-trainer Postecoglou verweet zijn spelers niks. "Ik ben trots op ze. Ze gaven alles en dat is het positieve wat ik eruit haal."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
6 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
7 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
7 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
8 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
9 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
11 uur geleden