Spurs-trainer Mourinho moppert op arbitrage
LONDEN (ANP) - José Mourinho had na de eerste wedstrijd van Tottenham Hotspur in ruim drie maanden tijd heel wat te klagen. De Portugese trainer richtte zich daarbij vooral op de arbitrage. Mourinho was boos over de gelijkmaker die zijn ploeg in de slotfase van de thuiswedstrijd tegen Manchester United moest incasseren uit een strafschop (1-1).
"Ik ben niet blij met de eerste penalty en ik ben ook niet blij met de tweede penalty", zei Mourinho. "Ik ben niet blij met de VAR bij de eerste penalty. De scheidsrechter kan daar een fout maken, maar de VAR is er dan om het op te lossen." De bal ging op de stip nadat Paul Pogba gretig was gaan liggen na een duel met Eric Dier, die hij eerst met een fraaie schijnbeweging had gefopt. Bruno Fernandes schoot vanaf 11 meter de gelijkmaker binnen.
In de blessuretijd wees scheidsrechter Jon Moss nogmaals naar de stip toen Fernandes neer ging, maar volgens de videoarbiter was er geen sprake van een overtreding. "Bij de tweede penalty was ik niet blij met de scheidsrechter", zei Mourinho. "In de aanloop naar dat moment gaf hij geen vrije trap. En het was geen penalty. In dit geval nam de VAR wel de juiste beslissing. De arbitrage had Fernandes wel moeten bestraffen voor zijn theatrale val."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
5 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
5 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
8 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
17 uur geleden