Spurs-trainer Mourinho moppert op arbitrage
LONDEN (ANP) - José Mourinho had na de eerste wedstrijd van Tottenham Hotspur in ruim drie maanden tijd heel wat te klagen. De Portugese trainer richtte zich daarbij vooral op de arbitrage. Mourinho was boos over de gelijkmaker die zijn ploeg in de slotfase van de thuiswedstrijd tegen Manchester United moest incasseren uit een strafschop (1-1).
"Ik ben niet blij met de eerste penalty en ik ben ook niet blij met de tweede penalty", zei Mourinho. "Ik ben niet blij met de VAR bij de eerste penalty. De scheidsrechter kan daar een fout maken, maar de VAR is er dan om het op te lossen." De bal ging op de stip nadat Paul Pogba gretig was gaan liggen na een duel met Eric Dier, die hij eerst met een fraaie schijnbeweging had gefopt. Bruno Fernandes schoot vanaf 11 meter de gelijkmaker binnen.
In de blessuretijd wees scheidsrechter Jon Moss nogmaals naar de stip toen Fernandes neer ging, maar volgens de videoarbiter was er geen sprake van een overtreding. "Bij de tweede penalty was ik niet blij met de scheidsrechter", zei Mourinho. "In de aanloop naar dat moment gaf hij geen vrije trap. En het was geen penalty. In dit geval nam de VAR wel de juiste beslissing. De arbitrage had Fernandes wel moeten bestraffen voor zijn theatrale val."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
8 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
10 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
11 uur geleden