Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spurs-trainer Mourinho moppert op arbitrage

Spurs-trainer Mourinho moppert op arbitrage

LONDEN (ANP) - José Mourinho had na de eerste wedstrijd van Tottenham Hotspur in ruim drie maanden tijd heel wat te klagen. De Portugese trainer richtte zich daarbij vooral op de arbitrage. Mourinho was boos over de gelijkmaker die zijn ploeg in de slotfase van de thuiswedstrijd tegen Manchester United moest incasseren uit een strafschop (1-1).

"Ik ben niet blij met de eerste penalty en ik ben ook niet blij met de tweede penalty", zei Mourinho. "Ik ben niet blij met de VAR bij de eerste penalty. De scheidsrechter kan daar een fout maken, maar de VAR is er dan om het op te lossen." De bal ging op de stip nadat Paul Pogba gretig was gaan liggen na een duel met Eric Dier, die hij eerst met een fraaie schijnbeweging had gefopt. Bruno Fernandes schoot vanaf 11 meter de gelijkmaker binnen.

In de blessuretijd wees scheidsrechter Jon Moss nogmaals naar de stip toen Fernandes neer ging, maar volgens de videoarbiter was er geen sprake van een overtreding. "Bij de tweede penalty was ik niet blij met de scheidsrechter", zei Mourinho. "In de aanloop naar dat moment gaf hij geen vrije trap. En het was geen penalty. In dit geval nam de VAR wel de juiste beslissing. De arbitrage had Fernandes wel moeten bestraffen voor zijn theatrale val."

Meer uit Voetbal

Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink (38) overleden

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink is op 38-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt voetbalbond KNVB maandag aan het ANP. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.

2 uur geleden
AZ deelt kennis over voetbaltalenten met Franse club Nancy

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.

2 uur geleden
Kane belooft beter Engeland in halve finale WK tegen Argentinië

ATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentinië. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.

7 uur geleden
Telstar-aanvoerder Bakker kiest voor avontuur in Zuid-Korea

ANYANG (ANP) - Telstar raakt aanvoerder Danny Bakker kwijt aan de Zuid-Koreaanse club FC Anyang. De 31-jarige centrale verdediger stroomt halverwege het seizoen in, want in de hoogste divisie (K-League) zijn al zeventien wedstrijden gespeeld.

7 uur geleden
WK voorbij voor arbiter Makkelie, Higler blijft actief als VAR

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie en zijn assistenten Hessel Steegstra en Jan de Vries komen niet meer in actie tijdens de laatste vier wedstrijden van het WK. Dennis Higler blijft als videoscheidsrechter wel tot het einde van de mondiale eindronde actief. Het is nog niet bekend bij welke wedstrijd hij wordt aangesteld.

8 uur geleden
Forlán interim-bondscoach van Uruguay

MONTEVIDEO (ANP/DPA) - Diego Forlán leidt voorlopig de nationale voetbalploeg van Uruguay. Hij is de tijdelijke opvolger van Marcelo Bielsa, die na een teleurstellend WK is vertrokken.

17 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino twijfelt nog over een WK met 64 landen

ATLANTA (ANP/RTR) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA weet nog niet of er in de toekomst 64 landen aan een WK deelnemen. "Dat gaan we na dit toernooi eens rustig onderzoeken", zei hij in een interview met de Zwitserse televisiezender Blue Sport. Het WK van 2030 vindt plaats in Spanje, Portugal en Marokko, met drie duels in Argentinië, Paraguay en Uruguay. Vier jaar later is Saudi-Arabië gastheer van de beste landenploegen van de wereld.

19 uur geleden