Spurs roept spelers en coach Mourinho op zich te gedragen
LONDEN (ANP) - De Engelse topclub Tottenham Hotspur heeft zijn coach en voetballers er met klem op gewezen zich aan de regels voor 'social distancing' te houden in de coronacrisis. De club deed dat nadat op social media berichten en foto's waren verschenen van sportende spelers in het Londense park Hadley Common.
Coach José Mourinho hield er een trainingssessie met middenvelder Tanguy Ndombele, terwijl verdedigers Davinson Sanchez en Ryan Sessegnon er samen aan het hardlopen waren.
"Al onze spelers zijn eraan herinnerd om de richtlijnen voor 'social distancing' te respecteren wanneer ze buiten sporten. We zullen deze boodschap blijven herhalen", aldus een woordvoerder van Spurs.
Strenge regels
In Engeland gelden strenge regels om de verspreiding van het coronavirus te voorkomen. Mensen moeten in principe thuis blijven en zo min mogelijk naar buiten gaan, hooguit voor een frisse neus of een noodzakelijke boodschap. De afstand die mensen buiten van elkaar moeten houden is 2 meter.
De Premier League ligt sinds de uitbraak van het virus in Groot-Brittannië in maart stil.
Meer uit Voetbal
WARSCHAU (ANP) - De oproep voor het Nederlands elftal kwam dinsdag als een verrassing voor Emmanuel Emegha. Dat zei de 22-jarige spits van Strasbourg in Warschau, waar hij in de uitwedstrijd tegen Polen (1-1) in de WK-kwalificatie in de 88e minuut mocht invallen en daarmee zijn debuut als international maakte.
8 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Virgil van Dijk kijkt terug op een moeizame avond in Warschau, waar het Nederlands elftal met 1-1 gelijkspeelde tegen Polen. "Ik denk dat het altijd lastig is om tegen een laag blok te spelen en kansen te creëren", zei de aanvoerder in een eerste reactie bij de NOS. "Dat is iets wat we moeten verbeteren."
10 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Ronald Koeman was na het teleurstellende optreden van het Nederlands elftal bij Polen (1-1) kritisch. De bondscoach oordeelde vooral hard over de manier waarop Oranje kort voor rust achter kwam. Aanvoerder Robert Lewandowski stuurde met een handige actie Jakub Kaminski weg. De aanvaller was sneller dan Virgil van Dijk en speelde de bal door de benen van de ver uit zijn doel gelopen keeper Bart Verbruggen: 1-0.
10 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Frenkie de Jong vond dat het matige optreden van het Nederlands elftal tegen Polen (1-1) grotendeels kwam door het gebrek aan een bepaalde afstemming in het veld. "Hoe we ons positioneerden, was niet goed. We maakten vaak verkeerde keuzes aan de bal", analyseerde de middenvelder van FC Barcelona in stadion PGE Narodowy in Warschau.
10 uur geledenLUXEMBURG (ANP) - Duitsland en Slowakije spelen maandag een direct duel om winst van WK-kwalificatiegroep A. De Duitsers wonnen vrijdagavond met 2-0 bij Luxemburg, en de Slowaken hielden zicht op rechtstreekse plaatsing voor het WK door in eigen huis te winnen van Noord-Ierland met 1-0.
11 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Jan Paul van Hecke kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van Nederland tegen Litouwen. De verdediger kreeg vrijdag in het uitduel met Polen (1-1) in de blessuretijd van de tweede helft een gele kaart.
11 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Het Nederlands elftal mag de tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna boeken. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman speelde in Warschau in een tegenvallende wedstrijd met 1-1 gelijk bij Polen en kan de eerste plaats in groep G alleen in theorie nog ontgaan.
11 uur geleden