
Spurs roept spelers en coach Mourinho op zich te gedragen
LONDEN (ANP) - De Engelse topclub Tottenham Hotspur heeft zijn coach en voetballers er met klem op gewezen zich aan de regels voor 'social distancing' te houden in de coronacrisis. De club deed dat nadat op social media berichten en foto's waren verschenen van sportende spelers in het Londense park Hadley Common.
Coach José Mourinho hield er een trainingssessie met middenvelder Tanguy Ndombele, terwijl verdedigers Davinson Sanchez en Ryan Sessegnon er samen aan het hardlopen waren.
"Al onze spelers zijn eraan herinnerd om de richtlijnen voor 'social distancing' te respecteren wanneer ze buiten sporten. We zullen deze boodschap blijven herhalen", aldus een woordvoerder van Spurs.
Strenge regels
In Engeland gelden strenge regels om de verspreiding van het coronavirus te voorkomen. Mensen moeten in principe thuis blijven en zo min mogelijk naar buiten gaan, hooguit voor een frisse neus of een noodzakelijke boodschap. De afstand die mensen buiten van elkaar moeten houden is 2 meter.
De Premier League ligt sinds de uitbraak van het virus in Groot-Brittannië in maart stil.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Trainer Peter Maes vertrekt per direct bij Willem II. Dat is een gevolg van de slechte resultaten na de winterstop, meldt de club uit Tilburg op zijn website. Willem II staat zestiende in de Eredivisie en vecht tegen degradatie. Assistent-trainer Kristof Aelbrecht maakt samen met de huidige stafleden het seizoen af.
2 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Coach Mikel Arteta gelooft nog in een comeback van Arsenal tegen Paris Saint-Germain in de Champions League. De ploeg uit Londen, op jacht naar zijn eerste titel in de grootste Europese clubcompetitie, verloor dinsdag in het eigen Emirates Stadium met 1-0 de eerste wedstrijd van de halve finales van de Franse kampioen.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste wedstrijd tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League gewonnen. De kampioen van Frankrijk was in Londen met 1-0 te sterk voor de ploeg van Oranje-international Jurriën Timber.
6 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Denzel Dumfries is fit om te spelen in de halve finale van Internazionale tegen FC Barcelona in de Champions League. Dat heeft Inter-coach Simone Inzaghi gezegd op de persconferentie voorafgaand aan de wedstrijd in Spanje. Federico Dimarco is eveneens weer fit, maar voor Marcus Thuram komt de wedstrijd waarschijnlijk te vroeg. Benjamin Pavard mist het duel door een enkelblessure.
14 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Antonio Rüdiger heeft een schorsing van zes wedstrijden gekregen vanwege zijn wangedrag tijdens de Spaanse bekerfinale. De 32-jarige Duitser liet zich gaan tijdens de verlenging van de eindstrijd tegen Barcelona, die Real Madrid met 3-2 verloor.
14 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet naast verdediger Antonio Rüdiger ook Ferland Mendy de rest van het seizoen missen in de defensie. De linksback heeft volgens de club een spierscheuring in zijn rechterbovenbeen opgelopen en is waarschijnlijk minstens twee maanden niet inzetbaar.
15 uur geledenSITTARD (ANP) - Coach Glenda van Lieshout stapt na dit seizoen bij de voetbalsters van Fortuna Sittard over naar de KNVB. De 30-jarige oud-speelster wordt hoofdcoach van de voetbalsters van Oranje onder 16 en assistent-coach van Oranje onder 19. Fortuna stopt na drie jaar om financiële redenen met het vrouwenelftal.
18 uur geleden