Spurs is verdediger Emerson door knieblessure kwijt
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is verdediger Emerson Royal enige tijd kwijt. De Braziliaanse international heeft zaterdag in een oefenduel van zijn land met Marokko een knieblessure opgelopen. De club uit de Premier League meldde dinsdag dat Emerson een operatie moet ondergaan.
Emerson (24) liep de blessure op in de extra tijd. Brazilië verloor in Tanger met 2-1. "We kunnen bevestigen dat Emerson een blessure aan de meniscus van zijn linkerknie heeft opgelopen", meldde Tottenham. "Hij zal worden geopereerd, waarna hij met onze medische staf aan zijn revalidatie begint."
Tottenham, dat een vervanger zoekt voor de ontslagen trainer Antonio Conte, neemt het in april op tegen Liverpool, Manchester United en Newcastle United in de strijd om een plaats in de top 4 van de Premier League. De Spurs staan vierde met 2 punten meer dan Newcastle, dat nog wel twee duels moet inhalen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
27 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
20 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
20 uur geleden