Spurs gelijk tegen United ondanks openingstreffer Bergwijn
LONDEN (ANP) - Steven Bergwijn heeft in zijn eerste wedstrijd na lang blessureleed voor Tottenham Hotspur tegen Manchester United opnieuw zijn waarde bewezen met de openingstreffer. De Spurs konden de voorsprong echter niet vasthouden. De wedstrijd in het lege Tottenham Hotspur Stadium eindigde in 1-1.
Bergwijn, die in januari overkwam van PSV, raakte geblesseerd aan zijn linkerenkel in het duel bij Burnley op 7 maart en leek niet meer in actie te kunnen komen dit seizoen. Door de onderbreking van de competitie door het coronavirus had de aanvaller meer tijd om te herstellen en kon hij weer meedoen bij de hervatting van het seizoen. Hij stond er meteen. Met een rush in de 27e minuut was hij de verdedigers van United te snel af en schoot hij hard raak langs doelman David De Gea.
Diep in de tweede helft kon United gelijk maken uit een strafschop. Eric Dier maakte een overtreding op de ingevallen Paul Pogba en Bruno Fernandes benutte de strafschop. De Portugees leek vlak voor tijd nog een strafschop te krijgen na opnieuw een overtreding van Dier, maar de VAR draaide de beslissing terug.
Tussenstand
Tottenham en coach José Mourinho schieten met het gelijkspel niet veel op. De club uit Londen blijft achtste en heeft met 42 punten er vier minder dan nummer vijf United. Chelsea dat vierde staat, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen, heeft zes punten meer dan de Spurs.
Voor Bergwijn was het ondanks het gelijkspel een fijne terugkeer op het veld. De aanvaller was verantwoordelijk voor de laatste drie keer dat de Spurs op voorsprong kwamen in de Engelse competitie. Hij scoorde in alle drie zijn thuisduels in de Premier League en deed daarmee hetzelfde als Rafael van der Vaart in seizoen 2010-2011.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
3 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
12 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
13 uur geleden