Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spurs gelijk tegen United ondanks openingstreffer Bergwijn

Spurs gelijk tegen United ondanks openingstreffer Bergwijn

LONDEN (ANP) - Steven Bergwijn heeft in zijn eerste wedstrijd na lang blessureleed voor Tottenham Hotspur tegen Manchester United opnieuw zijn waarde bewezen met de openingstreffer. De Spurs konden de voorsprong echter niet vasthouden. De wedstrijd in het lege Tottenham Hotspur Stadium eindigde in 1-1.

Bergwijn, die in januari overkwam van PSV, raakte geblesseerd aan zijn linkerenkel in het duel bij Burnley op 7 maart en leek niet meer in actie te kunnen komen dit seizoen. Door de onderbreking van de competitie door het coronavirus had de aanvaller meer tijd om te herstellen en kon hij weer meedoen bij de hervatting van het seizoen. Hij stond er meteen. Met een rush in de 27e minuut was hij de verdedigers van United te snel af en schoot hij hard raak langs doelman David De Gea.

Diep in de tweede helft kon United gelijk maken uit een strafschop. Eric Dier maakte een overtreding op de ingevallen Paul Pogba en Bruno Fernandes benutte de strafschop. De Portugees leek vlak voor tijd nog een strafschop te krijgen na opnieuw een overtreding van Dier, maar de VAR draaide de beslissing terug.

Tussenstand

Tottenham en coach José Mourinho schieten met het gelijkspel niet veel op. De club uit Londen blijft achtste en heeft met 42 punten er vier minder dan nummer vijf United. Chelsea dat vierde staat, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen, heeft zes punten meer dan de Spurs.

Voor Bergwijn was het ondanks het gelijkspel een fijne terugkeer op het veld. De aanvaller was verantwoordelijk voor de laatste drie keer dat de Spurs op voorsprong kwamen in de Engelse competitie. Hij scoorde in alle drie zijn thuisduels in de Premier League en deed daarmee hetzelfde als Rafael van der Vaart in seizoen 2010-2011.

Meer uit Voetbal

NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

17 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

20 uur geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

21 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

22 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

1 dag geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden