Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spurs gelijk tegen United ondanks openingstreffer Bergwijn

Spurs gelijk tegen United ondanks openingstreffer Bergwijn

LONDEN (ANP) - Steven Bergwijn heeft in zijn eerste wedstrijd na lang blessureleed voor Tottenham Hotspur tegen Manchester United opnieuw zijn waarde bewezen met de openingstreffer. De Spurs konden de voorsprong echter niet vasthouden. De wedstrijd in het lege Tottenham Hotspur Stadium eindigde in 1-1.

Bergwijn, die in januari overkwam van PSV, raakte geblesseerd aan zijn linkerenkel in het duel bij Burnley op 7 maart en leek niet meer in actie te kunnen komen dit seizoen. Door de onderbreking van de competitie door het coronavirus had de aanvaller meer tijd om te herstellen en kon hij weer meedoen bij de hervatting van het seizoen. Hij stond er meteen. Met een rush in de 27e minuut was hij de verdedigers van United te snel af en schoot hij hard raak langs doelman David De Gea.

Diep in de tweede helft kon United gelijk maken uit een strafschop. Eric Dier maakte een overtreding op de ingevallen Paul Pogba en Bruno Fernandes benutte de strafschop. De Portugees leek vlak voor tijd nog een strafschop te krijgen na opnieuw een overtreding van Dier, maar de VAR draaide de beslissing terug.

Tussenstand

Tottenham en coach José Mourinho schieten met het gelijkspel niet veel op. De club uit Londen blijft achtste en heeft met 42 punten er vier minder dan nummer vijf United. Chelsea dat vierde staat, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen, heeft zes punten meer dan de Spurs.

Voor Bergwijn was het ondanks het gelijkspel een fijne terugkeer op het veld. De aanvaller was verantwoordelijk voor de laatste drie keer dat de Spurs op voorsprong kwamen in de Engelse competitie. Hij scoorde in alle drie zijn thuisduels in de Premier League en deed daarmee hetzelfde als Rafael van der Vaart in seizoen 2010-2011.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

1 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

1 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

1 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

1 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

2 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

3 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

3 uur geleden