Spurs gelijk tegen United ondanks openingstreffer Bergwijn
LONDEN (ANP) - Steven Bergwijn heeft in zijn eerste wedstrijd na lang blessureleed voor Tottenham Hotspur tegen Manchester United opnieuw zijn waarde bewezen met de openingstreffer. De Spurs konden de voorsprong echter niet vasthouden. De wedstrijd in het lege Tottenham Hotspur Stadium eindigde in 1-1.
Bergwijn, die in januari overkwam van PSV, raakte geblesseerd aan zijn linkerenkel in het duel bij Burnley op 7 maart en leek niet meer in actie te kunnen komen dit seizoen. Door de onderbreking van de competitie door het coronavirus had de aanvaller meer tijd om te herstellen en kon hij weer meedoen bij de hervatting van het seizoen. Hij stond er meteen. Met een rush in de 27e minuut was hij de verdedigers van United te snel af en schoot hij hard raak langs doelman David De Gea.
Diep in de tweede helft kon United gelijk maken uit een strafschop. Eric Dier maakte een overtreding op de ingevallen Paul Pogba en Bruno Fernandes benutte de strafschop. De Portugees leek vlak voor tijd nog een strafschop te krijgen na opnieuw een overtreding van Dier, maar de VAR draaide de beslissing terug.
Tussenstand
Tottenham en coach José Mourinho schieten met het gelijkspel niet veel op. De club uit Londen blijft achtste en heeft met 42 punten er vier minder dan nummer vijf United. Chelsea dat vierde staat, een plek die recht geeft op het spelen van Champions League volgend seizoen, heeft zes punten meer dan de Spurs.
Voor Bergwijn was het ondanks het gelijkspel een fijne terugkeer op het veld. De aanvaller was verantwoordelijk voor de laatste drie keer dat de Spurs op voorsprong kwamen in de Engelse competitie. Hij scoorde in alle drie zijn thuisduels in de Premier League en deed daarmee hetzelfde als Rafael van der Vaart in seizoen 2010-2011.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
3 uur geleden