Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sprintploeg vrouwen verrast met Europees brons op 4x100 meter

Sprintploeg vrouwen verrast met Europees brons op 4x100 meter

ROME (ANP) - De vrouwenploeg op de 4x100 meter estafette heeft brons veroverd op de EK atletiek in Rome. De sprintsters brachten daarmee de recordoogst van de Nederlands equipe in Rome op elf medailles.

Het kwartet, bestaande uit Nadine Visser, Marije van Hunenstijn, Minke Bisschops en Tasa Jiya, spurtte in de finale toch wel verrassend naar de derde plaats in een tijd van 42,46 seconden. De Britse ploeg won het goud in 41,91, zilver was voor Frankrijk in 42,15.

Een medaille was het doel van de sprintploeg. Olympische kwalificatie is niet meer aan de orde. Het team plaatste zich in mei al bij de WK estafette op de Bahama's.

Jiya en Visser liepen in Rome ook individuele finales. Jiya werd vijfde in de finale van de 200 meter, Visser vijfde in de finale van de 100 meter horden.

Meer uit Sport

Belgische tennisser Blockx in kwartfinale masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/BELGA) - Tennisser Alexander Blockx heeft voor het eerst de kwartfinale van een masterstoernooi gehaald. De 21-jarige Belg deed dat in Madrid, waar hij in de vierde ronde afrekende met Francisco Cerúndolo. De Argentijn haalde vorig jaar nog de halve finales in Madrid.

1 uur geleden
Franse wielrenner Godon wint proloog Ronde van Romandië

VILLARS-SUR-GLÂNE (ANP) - Dorian Godon heeft de proloog van de Ronde van Romandië gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers was de snelste in de tijdrit over 3,2 kilometer in Villars-sur-Glâne en is de eerste leider in de zesdaagse ronde in het westen van Zwitserland. De Portugees Ivo Oliveira werd op zes seconden tweede, in tijd gelijk met Jakob Söderqvist uit Zweden. Tadej Pogacar werd op zeven seconden vijfde.

5 uur geleden
IJshockey op Winterspelen 2030 in Franse Alpen mogelijk in Parijs

NICE (ANP) - De organisatie van de Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen overweegt de wedstrijden in het ijshockey bij de mannen te verplaatsen van Nice naar Parijs of Lyon. De nieuwgekozen burgemeester Éric Ciotti van Nice wil het voetbalstadion van OGC Nice niet voor lange tijd vrijgeven om er een tijdelijk ijshockeystadion van te maken.

8 uur geleden
Iraniër Vafaei stunt op WK snooker: maak mijn volk blij met keu

SHEFFIELD (ANP/DPA) - De Iraniër Hossein Vafaei heeft de grootste stunt tot nog toe geleverd op het WK snooker in het Engelse Sheffield. De 31-jarige nummer 32 van de wereld plaatste zich voor de kwartfinale door de als eerste geplaatste Engelsman Judd Trump uit te schakelen.

9 uur geleden
Ploeg Arensman vanaf Giro verder onder naam Netcompany Ineos

LONDEN (ANP) - De Britse wielerploeg Ineos Grenadiers gaat vanaf de Giro d'Italia van komende maand verder onder de naam Netcompany Ineos. Het Deense techbedrijf Netcompany heeft zich voor vijf jaar verbonden aan de ploeg waar de Nederlander Thymen Arensman voor rijdt.

10 uur geleden
Belgische tennisser Blockx stunt op Masters Madrid

MADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft zich verrassend geplaatst bij de laatste zestien van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 69 van de wereld rekende in twee sets af met de Canadese favoriet en nummer 5 van de wereld, Félix Auger-Aliassime: 7-6 (3) 6-3.

1 dag geleden
Tennisster Gauff uitgeschakeld in Madrid

MADRID (ANP) - Tennisster Coco Gauff is er niet in geslaagd de kwartfinales van het toernooi in Madrid te bereiken. De Amerikaanse nummer 3 van de wereld verloor in drie sets van de Tsjechische Linda Noskova, de nummer 13 van de wereld. Het werd 6-4 1-6 7-6(5) voor Noskova.

1 dag geleden