Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sprintkampioene Grevelt tekent bij schaatsploeg Jumbo-Visma

Sprintkampioene Grevelt tekent bij schaatsploeg Jumbo-Visma

HEERENVEEN (ANP) - Het schaatsteam van Jumbo-Visma heeft Isabel Grevelt vastgelegd. De 21-jarige sprintkampioene, die de nationale titel veroverde, tekent tot en met de Winterspelen van 2026 in Milaan.

Grevelt komt bij de ploeg van coach Jac Orie. Hij is blij met de nieuwe aanwinst: "Met Isabel halen we een talentvolle schaatsster in huis. Tijdens onze gesprekken merkte ik bij haar een sterke gedrevenheid. Ik denk dat ze een goede match is met ons team", aldus Orie.

De sprintster zelf kan ook niet wachten om te beginnen bij haar nieuwe ploeg. "De ambitie en filosofie van het team spreken mij aan. Alles ademt hier topsport. Alle faciliteiten worden geboden om het maximale uit jezelf te halen. Op die manier kan ik volledig gefocust zijn op het schaatsen en hoef ik me niet druk te maken om randzaken. Ik kan niet wachten om aan dit nieuwe avontuur te beginnen", aldus Grevelt.

De Noord-Hollandse maakte afgelopen winter indruk op het ijs. Grevelt pakte een bronzen medaille op de NK op de 1000 meter en presteerde daarna goed bij haar individuele WK-debuut in Calgary. Eind februari beloofde ze haar hoogtepunt, toen ze in Thialf voor het eerste Nederlands kampioen werd.

Meer uit Sport

De Jong 'heel blij en opgelucht' na vijfsetter op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Jesper de Jong was "heel blij en opgelucht" na zijn gewonnen partij in de eerste ronde op Wimbledon tegen de Amerikaan Christopher Eubanks. De 25-jarige debutant verzekerde zich na een zware vijfsetter van een plek in de tweede ronde door de afsluitende supertiebreak te winnen.

15 uur geleden
Fransman Rinderknech verrast Zverev in eerste ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Alexander Zverev is al in de openingsronde van Wimbledon uitgeschakeld. De als derde geplaatste Duitse tennisser, die nog altijd wacht op zijn eerste grandslamtitel, liet zich in vijf sets verrassen door de Fransman Arthur Rinderknech: 6-7 (3) 7-6 (8) 3-6 7-6 (5) 4-6.

16 uur geleden
Tennisster Rus strandt in eerste ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Arantxa Rus is in de eerste ronde van Wimbledon uitgeschakeld. De 34-jarige Nederlandse moest haar meerdere erkennen in de Amerikaanse Caroline Dolehide: 2-6 2-6.

17 uur geleden
Debutant De Jong na vijfsetter naar tweede ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft een uitstekend debuut gemaakt op Wimbledon. De 25-jarige Nederlander versloeg in de eerste ronde de Amerikaan Christopher Eubanks op baan 7 met 6-3 6-7 (5) 6-7 (7) 6-3 7-6 (3). De Jong verloor geen enkele keer zijn service in de hele wedstrijd. Hij speelt in de tweede ronde tegen Miomir Kecmanovic uit Servië.

18 uur geleden
Van de Zandschulp blij met 'solide wedstrijd' na zege Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp sprak over een "solide wedstrijd" na zijn overwinning in drie sets op de Italiaan Matteo Arnaldi in de eerste ronde van Wimbledon. De twee speelden dinsdag het restant van de partij, die een dag eerder na twee sets was gestaakt wegens invallende duisternis.

18 uur geleden
Van de Zandschulp via Arnaldi naar tweede ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is doorgedrongen tot de tweede ronde op Wimbledon. De 29-jarige Nederlander verraste op het grandslamtoernooi in Londen de Italiaan Matteo Arnaldi (24), de mondiale nummer 43. Van de Zandschulp won in drie sets: 7-6 (4) 7-6 (5) 6-4. Van de Zandschulp en Arnaldi speelden dinsdag het restant van hun partij, die een dag eerder na twee sets was gestaakt wegens invallende duisternis.

21 uur geleden
Eenkhoorn mee met kopman Evenepoel in Tourploeg Soudal Quick-Step

LILLE (ANP) - Pascal Eenkhoorn is een van de helpers van kopman Remco Evenepoel bij de Belgische topploeg Soudal Quick-Step in de komende Tour de France. De Nederlands kampioen van 2022 begint zaterdag in Lille aan zijn tweede Ronde van Frankrijk.

21 uur geleden