Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sprinters krijgen in vierde Touretappe naar Nogaro volgende kans

Sprinters krijgen in vierde Touretappe naar Nogaro volgende kans

DAX (ANP) - De sprinters in de Tour de France krijgen in de vierde etappe van Dax naar Nogaro waarschijnlijk hun tweede kans op een massasprint. De rit in het zuidwesten van Frankrijk is redelijk vlak en eindigt na de start in Dax om 13.20 uur na 181,8 kilometer in veelal oostelijke richting op het autocircuit Paul Armagnac in Nogaro. De finish daar wordt verwacht tussen 17.10 en 17.34 uur.

Jasper Philipsen zal na zijn ritzege in Bayonne met veel zelfvertrouwen starten in de tweede sprintetappe. Sprinters als Fabio Jakobsen, Dylan Groenewegen en de Duitser Phil Bauhaus, die maandag als tweede eindigde, zullen gebrand zijn op sportieve revanche. Mark Cavendish jaagt nog steeds op zijn 35e zege, waarmee hij alleen recordhouder wordt met de meeste etappezeges in de Tour de France. De Brit van Astana eindigde maandag als zesde.

Adam Yates start voor de derde dag in de gele leiderstrui. De Brit van UAE Team Emirates heeft 6 seconden voorsprong op zijn teamgenoot Tadej Pogacar en op zijn broer Simon Yates. De Fransman Victor Lafay draagt de groene puntentrui en de Amerikaan Neilson Powless de bollentrui van het bergklassement.

Meer uit Sport

Paralympiërs gehinderd in reis naar Milaan door oorlog Iran

MILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.

6 uur geleden
Petit en Kampschreur vlaggendragers voor Paralympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Claire Petit en Jeroen Kampschreur zijn op 6 maart de vlaggendragers voor Nederland tijdens de openingsceremonie in Verona van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.

6 uur geleden
Tennisser Griekspoor kan Dubai nog niet uit door oorlog Iran

DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zit nog altijd in Dubai nadat hij daar de finale van het ATP-toernooi had bereikt. Door de oorlog in Iran en de aanvallen van Iran op omliggende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gaan er geen vluchten vanaf het vliegveld van Dubai. "We krijgen er wel wat van mee", zegt zijn coach Marc Dijkhuizen tegen het ANP. Dijkhuizen zit samen met Griekspoor en diens broer Scott nog altijd in het spelershotel, op enkele kilometers afstand van het vliegveld.

23 uur geleden
Smits keert na gemist EK handbal terug in selectie Golden League

ARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.

1 dag geleden
Schulting en De Laat niet opgenomen in selectie WK shorttrack

UTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.

1 dag geleden
Start Formule 1-seizoen nog niet in gevaar door oorlog Iran

MELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.

1 dag geleden
Schaatser Botman als Nederlands kampioen naar WK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.

1 dag geleden