Sprinter N'tab pakt brons bij laatste 500 meter in Polen
TOMASZÓW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Dai Dai N'tab is bij de wereldbeker in het Poolse Tomaszów Mazowiecki als derde geëindigd op de 500 meter. Hij was met 34,79 de beste Nederlander. De zege in de laatste wereldbekerwedstrijd ging naar de Japanner Yuma Murakami voor de Amerikaan Jordan Stolz.
Merijn Scheperkamp kwam in de rit tegen de razendsnel gestarte Takuya Morimoto tot 34,85 en bleef de Japanner ook voor. Zijn tijd was uiteindelijk goed voor de vijfde plaats. Stolz was daarna met 34,73 sneller dan beide Nederlanders en versloeg in een rechtstreeks duel ook de Canadees Laurent Dubreuil. Murakami was met 34,69 nog net iets rapper.
De Japanner moest ondanks de zege de winst in de wereldbeker laten aan Dubreuil. Die pakte met 314 punten de eindzege ondanks zijn zesde plaats in Polen.
Otterspeer
Janno Botman kwam tot een tijd van 35,13. Dat was goed voor de twaalfde plaats. Stefan Westenbroek reed 35,44 en werd daarmee achttiende.
Hein Otterspeer had eerder zaterdag de 500 meter in de B-groep gewonnen. De sprinter van Reggeborgh was met 35,25 verreweg de snelste. Een week eerder was Otterspeer in de A-groep met 35,03 nog net naast het podium geëindigd.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.
9 uur geledenORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.
1 dag geleden