Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sprinter Nizzolo niet meer van start in Giro d'Italia

Sprinter Nizzolo niet meer van start in Giro d'Italia

SANTENA (ANP) - De Italiaanse wielrenner Giacomo Nizzolo heeft de Ronde van Italië verlaten. Zijn ploeg Israel-Premier Tech meldt dat de sprinter zich in de tweede week van de Giro "niet 100 procent" voelde en zijn normale niveau niet wist te halen. Vrijdag sprintte Nizzolo in de dertiende etappe naar de achtste plaats. Dat was zijn derde top 10-notering na een eerdere derde en vijfde plaats in de rituitslag.

"In overleg met Giacomo is besloten hem uit koers te halen om te onderzoeken of er sprake is van onderliggende problemen en te herstellen met het oog op de tweede helft van het seizoen", meldt de Israëlische WorldTour-ploeg.

"Ik ben teleurgesteld dat ik de Giro moet verlaten. Het is een van mijn favoriete koersen en ik was er zeer gemotiveerd aan begonnen", zegt de 33-jarige Nizzolo, die vorig jaar nog een rit won en eerder twee keer de puntentrui mee naar huis nam. "In de tweede week merkte ik dat ik niet de goede benen had. Ik hoop dat het team nog een mooi resultaat behaalt."

Meer uit Sport

Zeven paralympiërs naar sluitingsceremonie in Cortina

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zeven van de acht Nederlandse atleten op de Paralympische Spelen zijn zondag aanwezig bij de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Dat heeft NOC*NSF bekendgemaakt. De sportkoepel liet eerder weten dat er vanwege de aanwezigheid van Rusland en Belarus geen Nederlandse officials bij de sluitingsceremonie zijn.

2 uur geleden
Jens van 't Wout grijpt zilver op 500 meter op WK shorttrack

MONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 500 meter. De 24-jarige Nederlander moest in de finale alleen olympisch kampioen Steven Dubois voor zich dulden. Furkan Akar uit Turkije greep het brons.

2 uur geleden
Ajax begint met Konadu en Tomiyasu tegen Sparta Rotterdam

AMSTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam. De 19-jarige spits vervangt de geschorste Wout Weghorst. Kasper Dolberg heeft de afgelopen dagen niet getraind door maagproblemen. De Deen zit wel op de bank als de wedstrijd om 21.00 uur begint.

3 uur geleden
Oud-Feyenoorder Minteh leidt Brighton langs Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Brighton & Hove Albion heeft in de Premier League de aansluiting met de middenmoot gevonden. Het elftal van trainer Fabian Hürzeler won met 1-0 bij Sunderland. Oud-Feyenoorder Yankuba Minteh maakte na een uur spelen op gelukkige wijze het doelpunt. De aanvaller raakte na een duel met een verdediger de bal niet goed. Juist daardoor werd doelman Melker Ellborg in de korte hoek verrast.

5 uur geleden
Del Toro verstevigt leiding in Tirreno met zege in zesde etappe

CAMERINO (ANP) - Isaac del Toro heeft de zesde etappe in de Italiaanse rittenkoers Tirreno-Adriatico op zijn naam geschreven. De Mexicaan van UAE Team Emirates klopte op de steile aankomst na 188 kilometer tussen San Severino Marche en Camerino de Noor Tobias Halland Johannessen en de Amerikaan Matteo Jorgenson. Del Toro verstevigde zo zijn leidende positie in het algemeen klassement.

8 uur geleden
Oekraïne boycot sluitingsceremonie Paralympische Spelen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP/DPA) - Oekraïne boycot na de openingsceremonie ook de sluitingsceremonie van de Paralympische Spelen in Cortina d'Ampezzo. "De vlag van een staatsmoordenaar wordt daar gehesen", zei de voorzitter van het Paralympisch Comité van Oekraïne, Valeriy Sushkevych, tegen persbureau DPA over de aanwezigheid van Rusland bij de plechtigheid.

9 uur geleden
Godon sprint naar zege in ingekorte etappe Parijs-Nice, Bol derde

ISOLA (ANP) - Dorian Godon heeft de zevende etappe van Parijs-Nice op zijn naam geschreven. De Franse renner van Ineos Grenadiers won in de ingekorte rit van slechts 47 kilometer naar Isola de sprint van een uitgedund peloton. De Eritreeër Biniam Girmay sprintte naar de tweede plaats, Cees Bol werd derde. Ook Mike Theunissen zat voorin; hij drukte zijn wiel als zesde over de meet.

9 uur geleden