Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sprinter Jakobsen op jacht naar ritzeges in Polen

Sprinter Jakobsen op jacht naar ritzeges in Polen

BRUSSEL (ANP) - Fabio Jakobsen gaat vanaf woensdag in de Ronde van Polen op jacht naar ritzeges. Samen met Remco Evenepoel heeft hij de beschermde status bij wielerploeg Deceuninck - Quick-Step, die met twee doelen naar Polen afreist. De jonge Belg Evenepoel, zaterdag nog winnaar van de Ronde van Burgos, is de man voor het klassement in de eerste rittenkoers uit de WorldTour na de vanwege het coronavirus ingelaste pauze.

"We staan met een sterke, gemotiveerde ploeg aan de start", zegt ploegleider Klaas Lodewyck. "Fabio is onze man voor de sprints. Hij kijkt er enorm naar uit en wij hebben er vertrouwen in dat hij mooie resultaten kan boeken. Met Remco gaan we opnieuw voor een goed klassement." Evenepoel krijgt hulp van met name wegkapitein Dries Devenyns, de Italiaan Mattia Cattaneo en de Brit James Knox. Jakobsen heeft in de Italiaan Davide Ballerini en de Fransman Florian Sénéchal twee helpers in de massasprints. De Nederlands kampioen won in het vroege voorjaar al drie keer.

De Ronde van Polen begint in Chorzov.

Meer uit Sport

Sinner treft Djokovic in Australië na simpele zege op Shelton

MELBOURNE (ANP/AFP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zonder problemen de halve finales van de Australian Open bereikt. De winnaar van de vorige twee edities was in Melbourne met 6-3 6-4 6-4 te sterk voor de Amerikaan Ben Shelton.

12 minuten geleden
Tennissters steunen Gauff in roep om meer privacy in Melbourne

MELBOURNE (ANP/RTR) - Coco Gauff krijgt veel bijval van andere toptennissters na haar woedeuitbarsting van dinsdag op de Australian Open. De Amerikaanse nummer 3 van de wereld klaagde over het gebrek aan privacy in Melbourne en daar zijn haar landgenotes Amanda Anisimova en Jessica Pegula en de Poolse Iga Swiatek het mee eens. "De vraag is of we tennissers zijn of dieren in de dierentuin, die zelfs in de gaten worden gehouden als ze naar de wc gaan", zei Swiatek.

47 minuten geleden
Swiatek verliest van Rybakina in kwartfinale Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Iga Swiatek blijft ook dit jaar zonder eindzege op de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld, die de drie andere grandslamtoernooien al wel won, verloor in de kwartfinales in Melbourne van de Kazachse Elena Rybakina: 5-7 1-6.

2 uur geleden
Djokovic naar halve finale Australian Open dankzij opgave Musetti

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is in de kwartfinales van de Australian Open ontsnapt aan uitschakeling. Zijn Italiaanse tegenstander Lorenzo Musetti gaf door een blessure op in de derde set, na de eerste twee te hebben gewonnen: 6-4 6-3 1-3.

3 uur geleden
Tennisster Gauff boos over uitzenden kapotslaan racket

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.

20 uur geleden
Alcaraz voor het eerst naar halve finales Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.

23 uur geleden
Verstappen voor het eerst circuit op met nieuwe RB22

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft zich dinsdag op het Formule 1-circuit in Barcelona voor het eerst laten zien in de nieuwe RB22. De viervoudige wereldkampioen van Red Bull nam tijdens de tweede besloten testdag plaats achter het stuur. Na het verliezen van zijn wereldtitel deed hij dat met nummer 3 op de auto in plaats van nummer 1.

1 dag geleden