Sprinter Greipel wint ook in Ruta del Sol
CÚLLAR VEGA (ANP) - Wielrenner André Greipel heeft de vierde rit in de Ruta del Sol in Spanje gewonnen. De renner van Israel Start-Up Nation was na 182,9 kilometer in Cúllar Vega de snelste in de massasprint voor de Colombiaan Alvaro José Hodeg en de Deen Mads Pedersen.
Voor Greipel is het de tweede ritzege in een week. Hij won afgelopen zondag de Trofeo Alcúdia op het Spaanse eiland Mallorca. De 38-jarige Duitser ging de sprint vroeg aan en de concurrenten kwamen niet meer bij hem in de buurt.
De leiderstrui in de Ruta del Sol blijft in handen van Miguel Angel Lopez. De Colombiaan van Movistar heeft 20 seconden voorsprong op Antwan Tolhoek van Jumbo-Visma. De Spaanse etappekoers eindigt zaterdag met een rit van Vera naar Pulpí over 107 kilometer.
Meer uit Sport
MEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
13 minuten geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
42 minuten geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
2 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
7 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
7 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
16 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.
18 uur geleden