Sprinter Greipel wint ook in Ruta del Sol
CÚLLAR VEGA (ANP) - Wielrenner André Greipel heeft de vierde rit in de Ruta del Sol in Spanje gewonnen. De renner van Israel Start-Up Nation was na 182,9 kilometer in Cúllar Vega de snelste in de massasprint voor de Colombiaan Alvaro José Hodeg en de Deen Mads Pedersen.
Voor Greipel is het de tweede ritzege in een week. Hij won afgelopen zondag de Trofeo Alcúdia op het Spaanse eiland Mallorca. De 38-jarige Duitser ging de sprint vroeg aan en de concurrenten kwamen niet meer bij hem in de buurt.
De leiderstrui in de Ruta del Sol blijft in handen van Miguel Angel Lopez. De Colombiaan van Movistar heeft 20 seconden voorsprong op Antwan Tolhoek van Jumbo-Visma. De Spaanse etappekoers eindigt zaterdag met een rit van Vera naar Pulpí over 107 kilometer.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Lars Huijer kan zondagavond zomaar oog in oog met Juan Soto staan in de wedstrijd van het Nederlands Koninkrijksteam tegen de Dominicaanse Republiek op de World Baseball Classic. De 32-jarige pitcher van de Amsterdamse Pirates overwoog drie jaar geleden serieus te stoppen nadat sportkoepel NOC*NSF de honkballers de A-status had afgenomen. Slagman Soto tekende eind 2024 een contract van 765 miljoen dollar dat hem vijftien jaar aan de New York Mets verbindt.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Oscar Piastri heeft de schuld op zich genomen voor zijn dramatische uitvalbeurt bij de Grote Prijs van Australië. De coureur van McLaren was op weg naar de grid voor de start, maar reed iets te wild door een bocht en crashte. Het massaal aanwezige publiek op Albert Park was getuige van de sof voor de populaire thuisrijder. "Dit is natuurlijk heel teleurstellend en zou niet mogen gebeuren, zeker niet tijdens mijn thuisrace", vertelde hij aan verslaggevers ter plaatse. "We moeten bekijken wat er nu precies is gebeurd, maar ik denk dat ik iets te veel de kerbstones raakte. Het is voor een groot deel mijn eigen schuld."
1 uur geledenLAS VEGAS (ANP) - Vechtsporter Reinier de Ridder heeft opnieuw een nederlaag moeten incasseren in de Ultimate Fighting Championship (UFC). De 35-jarige Nederlander verloor in Las Vegas nipt van de Braziliaan Caio Borralho. De jury moest na drie ronden de winnaar aanwijzen en gaf de Braziliaan meer punten.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Max Verstappen begon als twintigste en eindigde als zesde in de Grote Prijs van Australië, maar die inhaalrace kon de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 maar weinig bekoren. "Er zijn niet heel veel positieve dingen te melden, om eerlijk te zijn. Niet over de auto en ook niet over mijn gevoel", zei de coureur van Red Bull na afloop van de openingsrace van het seizoen bij Viaplay.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - George Russell jubelde na zijn zege in de Grote Prijs van Australië over zijn Mercedes. "Ik vind deze auto geweldig, ik vind deze motor geweldig", zei de Brit in het interview na afloop op het circuit Albert Park. Hij won voor de zesde keer in zijn carrière een Formule 1-race.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Max Verstappen heeft een inhaalrace in de Grote Prijs van Australië bekroond met de zesde plaats. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest door een crash in de kwalificatie achteraan beginnen op Albert Park in Melbourne, maar werkte zich op ouderwetse manier naar voren.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Oscar Piastri mist zijn thuisrace van de Formule 1 in Australië. De coureur van McLaren crashte op weg naar de startopstelling voor de eerste race van het seizoen op circuit Albert Park in Melbourne. Hij reed zijn auto in een van de bochten iets te hard over de kerbstones, spinde en kwam tegen de vangrails tot stilstand. De auto was dusdanig beschadigd dat starten niet meer mogelijk was.
4 uur geleden