Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sprinter Bouhanni eindelijk weer eens in de Tour

Sprinter Bouhanni eindelijk weer eens in de Tour

BREST (ANP) - De Fransman Nacer Bouhanni mag zich mengen in de massaspurts tijdens de Tour de France, die 26 juni begint in Brest. De 30-jarige renner is opgenomen in de ploeg Arkéa Samsic. Bouhanni reed in 2017 voor het laatst in de Ronde van Frankrijk. Hij won al etappes in de Ronde van Italië en Ronde van Spanje, maar in de Tour staat zijn zegeteller nog op nul.

Bouhanni staat niet bekend als de meest voorzichtige sprinter. Hij is meermaals in opspraak gekomen door bruuske acties en kreeg dit voorjaar nog een schorsing van twee maanden opgelegd voor een wilde manoeuvre tijdens de koers Cholet-Pays de la Loire, waarbij hij zijn concurrent Jake Stewart bijna de hekken inreed.

Arkéa Samsic mikt voor het algemeen klassement op de Colombiaan Nairo Quintana en de Fransman Warren Barguil. Zij zijn aangewezen als kopman. Quintana eindigde in 2013 en 2015 als tweede in de Tour en in 2016 als derde.

Meer uit Sport

Zverev maakt einde aan opmars Blockx en treft Sinner in Madrid

MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.

40 minuten geleden
Franse kampioen Godon boekt tweede zege in Ronde van Romandië

ORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.

4 uur geleden
Sinner bereikt voor het eerst finale van tennistoernooi Madrid

MADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.

4 uur geleden
Antonelli ziet aanpassingen in Formule 1 als 'goede eerste stap'

MIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.

1 dag geleden
Pogacar sprint naar nieuwe ritzege in Ronde van Romandië

VUCHERENS (ANP) - Tadej Pogacar heeft na de eerste ook de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. De wereldkampioen uit Slovenië was de snelste in de sprint van een uitgedund peloton na een heuvelachtige rit naar Vucherens. Hij versloeg de Fransman Dorian Godon, die dinsdag de proloog won. Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland werd derde.

1 dag geleden
Belgische tennisser Blockx klopt titelverdediger Ruud in Madrid

MADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft titelverdediger Casper Ruud uitgeschakeld in de kwartfinale van het masterstoernooi van Madrid. De 21-jarige Blockx, 69e op de wereldranglijst, had aan twee sets genoeg tegen de Noorse nummer 15 van de wereld: 6-4 6-4.

1 dag geleden
Van der Poel wil naar Tour de France en WK mountainbike

BENIMANTELL (ANP) - Mathieu van der Poel rijdt deze zomer de Tour de France. Dat zei de Nederlandse wielrenner in een interview met de Spaanse sportkrant AS. Ook is het volgens Van der Poel "zeer goed mogelijk" dat hij eind augustus in actie komt op het wereldkampioenschap mountainbike.

1 dag geleden