Springruiters zesde in laatste Nations Cup in Dublin
DUBLIN (ANP) - De Nederlandse springruiters zijn bij de zesde en laatste wedstrijd van de Nations Cup in het Ierse Dublin als zesde geëindigd. De ploeg van bondscoach Jos Lansink is daarmee ook zesde geworden in het klassement en is geplaatst voor de finale in september in Barcelona.
Voor Nederland kwamen Bas Moerings, Kevin Jochems, Leopold van Asten en Loewie Joppen in actie. De Zwitsers wonnen de wedstrijd met een foutloos resultaat. De Ieren werden tweede voor Mexico. In de eindstand van de Nations Cup series in de eerste Europese divisie is Zwitserland eerste met de Ieren en Britten als tweede en derde.
De springruiters van Lansink komen voorafgaand aan de finale van de Nations Cup eerst uit op het Europees kampioenschap springen in Milaan, van 30 augustus tot en met 3 september. Het Nederlandse team heeft zich vorig jaar op het WK in Herning met teamzilver al geplaatst voor de Olympische Spelen van 2024 in Parijs.
Meer uit Sport
HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.
4 uur geledenLILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geleden