Sporting ontslaat al na anderhalve maand opvolger trainer Amorim
LISSABON (ANP/AFP) - De Portugese voetbalclub Sporting heeft alweer afscheid genomen van trainer João Pereira. De Portugees volgde anderhalve maand geleden zijn naar Manchester United vertrokken landgenoot Rúben Amorim op, maar moet nu alweer vertrekken bij de topclub uit Lissabon.
"Een leeuw voor altijd, bedankt João", schrijft de club op X over de oud-speler en voormalig coach van het tweede elftal. De naam van de nieuwe trainer werd op tweede kerstdag bekend. Zoals verwacht werd dat de 43-jarige Portugees Rui Borges, die zijn huidige club Vitória Guimarães verlaat voor Sporting.
Het ontslag van Pereira werd al verwacht door Portugese media door de slechte resultaten onder zijn leiding. De ploeg werd aan kop van de ranglijst inmiddels afgelost door stadgenoot Benfica. Beide ploegen treffen elkaar zondag op het veld van Sporting.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
13 uur geleden