Sporting Gijón schakelt Villarreal uit in Spaans bekertoernooi
GIJÓN (ANP) - Villarreal is de volgende club uit La Liga die de zestiende finales van het Spaanse bekertoernooi niet heeft overleefd. De subtopper uit La Liga verloor donderdag met 2-1 bij Real Sporting Gijón, dat op het tweede niveau uitkomt.
Eerder op de avond had Osasuna zich in de strijd om de Copa del Rey laten verrassen door een club uit de 'Segunda'. De nummer 14 van La Liga ging met 1-0 onderuit bij Girona FC. Celta was woensdag al uitgeschakeld door Atlético Baleares, dat nog een verdieping lager speelt.
Villarreal, zonder de licht geblesseerde Arnaut Danjuma, leidde na 48 minuten door een doelpunt van Raúl Albiol. Uros Djurdjevic en Bogdan Milovanov zorgden in de laatste twee minuten voor het einde van de officiële speeltijd voor de doelpunten namens de stuntende thuisclub.
Sevilla deed wel wat het moet doen bij Real Zaragoza, eveneens een club van het tweede niveau. De ploeg van trainer Julen Lopetegui, tweede in La Liga, won in Zaragoza met 2-0 door doelpunten van Jules Koundé en Rafa Mir. Karim Rekik stond aanvankelijk in de basisopstelling van Sevilla, maar werd na de warming-up met vermoedelijk een blessure aan de kant gehouden.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat zijn Japanse sterspeler Kodai Sano (22) voor NEC behouden blijft. "Deze jongen kan zo goed voetballen. Daarom is het ook hectisch om hem heen", zei de coach van NEC bij ESPN over het spel van Sano na de 3-1-overwinning bij AZ. "We hopen dat hij blijft."
16 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Aanvaller Shaqueel van Persie (19) hoeft geen operatie te ondergaan. Dat heeft Feyenoord na medisch onderzoek bekendgemaakt via de eigen website. De aanvaller en zoon van Feyenoord-coach Robin van Persie viel afgelopen donderdag uit in het duel in de Europa League met Real Betis in Sevilla.
17 minuten geledenALKMAAR (ANP) - NEC heeft de opmars na de winterstop met de derde zege op rij voortgezet. Het elftal van coach Dick Schreuder won zaterdag met 3-1 bij AZ en mag zich de nummer 3 van de Eredivisie noemen. NEC heeft na twintig wedstrijden 1 punt achterstand op Feyenoord en 1 punt voorsprong op Ajax. AZ zakte naar de zesde plaats.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Jeroen Zoet blijft bij de thuiswedstrijd van AZ tegen NEC het doel verdedigen van de Alkmaarders. De doelman was de afgelopen duels de vervanger van de geblesseerde Rome-Jayden Owusu-Oduro. Zoet krijgt wederom een basisplaats van interim-coach Leeroy Echteld, ook nu Owusu-Oduro terug is in de selectie.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Stefan Mitrovic heeft afscheid genomen van Excelsior. De 23-jarige aanvaller uit Servië maakt het seizoen af bij Asteras Tripolis FC uit Griekenland.
4 uur geledenROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.
21 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.
21 uur geleden