Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sporting Gijón schakelt Villarreal uit in Spaans bekertoernooi

Sporting Gijón schakelt Villarreal uit in Spaans bekertoernooi

GIJÓN (ANP) - Villarreal is de volgende club uit La Liga die de zestiende finales van het Spaanse bekertoernooi niet heeft overleefd. De subtopper uit La Liga verloor donderdag met 2-1 bij Real Sporting Gijón, dat op het tweede niveau uitkomt.

Eerder op de avond had Osasuna zich in de strijd om de Copa del Rey laten verrassen door een club uit de 'Segunda'. De nummer 14 van La Liga ging met 1-0 onderuit bij Girona FC. Celta was woensdag al uitgeschakeld door Atlético Baleares, dat nog een verdieping lager speelt.

Villarreal, zonder de licht geblesseerde Arnaut Danjuma, leidde na 48 minuten door een doelpunt van Raúl Albiol. Uros Djurdjevic en Bogdan Milovanov zorgden in de laatste twee minuten voor het einde van de officiële speeltijd voor de doelpunten namens de stuntende thuisclub.

Sevilla deed wel wat het moet doen bij Real Zaragoza, eveneens een club van het tweede niveau. De ploeg van trainer Julen Lopetegui, tweede in La Liga, won in Zaragoza met 2-0 door doelpunten van Jules Koundé en Rafa Mir. Karim Rekik stond aanvankelijk in de basisopstelling van Sevilla, maar werd na de warming-up met vermoedelijk een blessure aan de kant gehouden.

Meer uit Voetbal

Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

8 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

11 uur geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

11 uur geleden
Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

13 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

14 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

14 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

16 uur geleden