Sporting Gijón schakelt Villarreal uit in Spaans bekertoernooi
GIJÓN (ANP) - Villarreal is de volgende club uit La Liga die de zestiende finales van het Spaanse bekertoernooi niet heeft overleefd. De subtopper uit La Liga verloor donderdag met 2-1 bij Real Sporting Gijón, dat op het tweede niveau uitkomt.
Eerder op de avond had Osasuna zich in de strijd om de Copa del Rey laten verrassen door een club uit de 'Segunda'. De nummer 14 van La Liga ging met 1-0 onderuit bij Girona FC. Celta was woensdag al uitgeschakeld door Atlético Baleares, dat nog een verdieping lager speelt.
Villarreal, zonder de licht geblesseerde Arnaut Danjuma, leidde na 48 minuten door een doelpunt van Raúl Albiol. Uros Djurdjevic en Bogdan Milovanov zorgden in de laatste twee minuten voor het einde van de officiële speeltijd voor de doelpunten namens de stuntende thuisclub.
Sevilla deed wel wat het moet doen bij Real Zaragoza, eveneens een club van het tweede niveau. De ploeg van trainer Julen Lopetegui, tweede in La Liga, won in Zaragoza met 2-0 door doelpunten van Jules Koundé en Rafa Mir. Karim Rekik stond aanvankelijk in de basisopstelling van Sevilla, maar werd na de warming-up met vermoedelijk een blessure aan de kant gehouden.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
12 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
20 uur geleden