Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sporting blijft na zege op Besiktas meedoen in de groep van Ajax

Sporting blijft na zege op Besiktas meedoen in de groep van Ajax

ISTANBUL (ANP) - Sporting Portugal blijft in de race voor een plaats in de volgende ronde van de Champions League. De kampioen uit Portugal won in de groep van Ajax en Borussia Dortmund met 4-1 bij Besiktas. Sporting heeft na drie duels 3 punten, Besiktas is nog altijd puntloos.

Vier van de vijf treffers vielen voor rust en allemaal kwamen ze voort uit dode spelmomenten: drie hoekschoppen en een strafschop. Na een kwartier kopte Sebastián Coates Sporting uit een hoekschop op voorsprong (0-1). De bal werd eerst met het hoofd verlengd door verdediger Gonçalo Inácio. Halverwege de eerste helft scoorde Besiktas tegen, ook door een kopbal uit een hoekschop. De treffer kwam op naam van Cyle Larin.

In de 27e minuut was het weer raak voor Coates, die op bijna identieke wijze scoorde. Net als bij zijn eerste doelpunt kopte na een corner een medespeler de bal eerst door, dit keer was dat Paulinho. Coates zette daarna met succes zijn hoofd weer tegen de bal.

Na een handsbal van Domagoj Vida benutte de Spanjaard Pablo Sarabia in de 43e minuut een strafschop: 1-3. Een fraaie treffer van Alex Teixeira van Besiktas werd in blessuretijd van de eerste helft afgekeurd wegens buitenspel. In de tweede helft scoorde alleen Paulinho nog voor Sporting, kort voor tijd. Begin november staan Sporting en Besiktas opnieuw tegenover elkaar.

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

8 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

8 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden