Spookrijder veroorzaakt ernstig ongeval op A67, twee gewonden
ASTEN (ANP) - Een spookrijder heeft maandagochtend vroeg een ernstig verkeersongeval veroorzaakt op de A67 bij Asten (Brabant). Daardoor raakten de twee betrokken bestuurders gewond, een van hen ernstig, maakte de politie bekend.
Het ongeluk gebeurde rond 0.45 uur toen een bestuurder tegen het verkeer in reed in de richting Eindhoven - Venlo. Hij botste frontaal op een tegemoetkomende auto. Beide bestuurders werden naar het ziekenhuis gebracht. Een van hen kon het ziekenhuis in de loop van maandagochtend weer verlaten.
De woordvoerster van de politie kon maandagochtend geen nadere informatie geven over de woonplaatsen van beide bestuurders. Volgens Brabantse media zou het ongeval zijn veroorzaakt door een Duitse automobilist, en de andere automobilist zou Brits zijn. Maar dat kon de woordvoerster niet bevestigen.
Het is nog niet bekend hoe lang de spookrijder al op de verkeerde weghelft aan het rijden was.
Meer uit Binnenland
VLAGTWEDDE (ANP) - Bij een pluimveebedrijf in het Groningse Vlagtwedde, gemeente Westerwolde, is vogelgriep vastgesteld. De ongeveer 35.000 leghennen op de locatie worden gedood, laat het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) weten.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Een 38-jarige man heeft zaterdagavond voor flink wat overlast gezorgd in het centrum van Breda. De man vernielde prullenbakken, trok borden omver en betastte verschillende vrouwen. Hij is aangehouden en zit nog vast. Tijdens zijn aanhouding plaste de man in de politiebus en beet hij een politiebeambte in de hand.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Mensen moeten tot maandagochtend rekening houden met gladheid wanneer ze de weg opgaan en hun rijstijl daarop aanpassen. Volgens Rijkswaterstaat kan het op veel plaatsen glad worden. Strooiwagens staan klaar om te strooien, voegt de organisatie toe.
7 uur geledenSINT JOOST (ANP) - Een politieauto heeft zaterdagnacht een aanrijding gehad met een ander voertuig bij het Limburgse dorp Sint Joost. Volgens de politie is de bestuurder van de aangereden auto met de ambulance naar een ziekenhuis gebracht.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima hebben shorttracker Jens van 't Wout gefeliciteerd met zijn tweede gouden medaille tijdens de Olympische Winterspelen. Het koningspaar spreekt in een bericht op sociale media van "een razend spannende finale".
10 uur geledenWASSENAAR (ANP) - Meer dan de helft van de Nederlanders steunt delen van de rechtse MAGA-ideologie van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat blijkt uit een onderzoek van instituut Clingendael. 54 procent van de ondervraagden gelooft dat de 'westerse beschaving', waarbij de definitie daarvan aan henzelf is gelaten, bedreigd wordt. Een grote groep staat kritisch tegenover migratie en progressieve ideeën.
12 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Trouwen op het gemeentehuis is in 2026 in bijna alle gemeenten duurder geworden dan een jaar eerder. Dat blijkt uit een inventarisatie van het ANP van alle tarieven voor een huwelijksceremonie op het gemeentehuis.
12 uur geleden