Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spitse zag 'prima spelend' Oranje, maar ontsnapte met handsbal

Spitse zag 'prima spelend' Oranje, maar ontsnapte met handsbal

SITTARD (ANP) - Sherida Spitse was na afloop van het EK-kwalificatieduel met Italië (0-0) zeer te spreken over het vertoonde spel van de Nederlandse voetbalsters. De aanvoerster miste maar één ding.

"Ik denk dat we het scoren hebben nagelaten. Verder hebben we een prima wedstrijd gespeeld", zei Spitse tegen de NOS. "We hebben wel weer het frisse voetbal laten zien."

Een kwartier voor tijd kreeg Spitse in het eigen strafschopgebied de bal tegen de hand, maar de bal ging niet op de stip. Bondscoach Andries Jonker was duidelijk in zijn oordeel. "Als dit geen hands is, dan houdt het op. Daar hadden we mazzel. We hebben met één wedstrijd te gaan 2 punten op de achtervolgers. Dan moeten we het dinsdag tegen Noorwegen maar afmaken."

Dinsdag sluit Oranje de kwalificatiereeks af met een treffen in en tegen Noorwegen. Dan volstaat een gelijkspel voor EK-plaatsing.

Meer uit Voetbal

Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

1 uur geleden
Bogarde assistent van bondscoach Ten Cate bij Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.

1 uur geleden
Aanvaller Suárez seizoen langer bij Inter Miami

MILAAN (ANP) - Luis Suárez heeft zijn contract bij Inter Miami verlengd. De 38-jarige oud-aanvaller van onder meer Ajax, FC Groningen, Liverpool, FC Barcelona en Atlético Madrid blijft nog minimaal een seizoen ploeggenoot van zijn vriend Lionel Messi bij de kampioen van de MLS.

1 uur geleden
Willem II laat tribunes leeg tegen ADO door vuurwerkstraf

TILBURG (ANP) - Willem II speelt op 9 januari de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag zonder de luidruchtigste supporters. De club uit Tilburg heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd en laat KingSide en Vak E leeg.

2 uur geleden
Spits Giménez van AC Milan staat voor enkeloperatie

MILAAN (ANP) - Santiago Giménez kan voorlopig niet voor AC Milan uitkomen. De spits moet zich aan een enkel laten opereren. Dat vertelde zijn trainer Massimiliano Allegri op een persconferentie voor de halve finales van de Italiaanse Supercup.

2 uur geleden
Vitesse dient verzoek tot goedkeuring overname Sterkhouders in

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft dinsdag het definitieve verzoek tot goedkeuring voor de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders ingediend bij de licentiecommissie. Dat meldt de club uit de eerste divisie woensdag op de website.

2 uur geleden
FIFA meldt forse stijging prijzengeld WK voetbal

DOHA (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een bijdrage van 727 miljoen dollar (ruim 620 miljoen euro) goedgekeurd voor het WK van komend jaar. Van het bedrag wordt in totaal 655 miljoen dollar uitgekeerd als prijzengeld aan de 48 deelnemers, een stijging van 50 procent ten opzichte van het vorige WK. Dat meldt de FIFA woensdag.

4 uur geleden