Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Zivkovic traint mee bij oude club FC Groningen

Spits Zivkovic traint mee bij oude club FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Richairo Zivkovic is terug bij FC Groningen. De 23-jarige spits traint voorlopig mee met de selectie van trainer Danny Buijs. Zivkovic heeft van zijn Chinese werkgever Changchun Yatai toestemming gekregen om zijn conditie op peil te houden bij de club waarbij hij eind 2012 als 16-jarige debuteerde in de hoofdmacht.

De Nederlandse jeugdinternational heeft nog een contract voor 1,5 jaar bij de ploeg die uitkomt op het tweede niveau in China. Omdat die competitie momenteel stil ligt, heeft Zivkovic gevraagd of hij bij Groningen mag meetrainen. Van een eventuele transfer naar Groningen is volgens de club momenteel geen sprake, al kan Buijs nog wel een spits gebruiken

Zivkovic speelde het afgelopen half jaar op huurbasis voor Sheffield United. Hij kwam vijf keer als invaller in actie in de Premier League.

Jongste doelpuntenmaker

Met een leeftijd van 16 jaar en 332 dagen is Zivkovic de jongste doelpuntenmaker ooit van FC Groningen. De spits nam dat record over van Arjen Robben, de nu 36-jarige routinier die onlangs zijn profcarrière weer oppakte bij Groningen.

Na elf doelpunten in veertig wedstrijden stapte Zivkovic in 2014 over naar Ajax, maar een echte doorbraak bleef uit in Amsterdam. De aanvaller speelde op huurbasis voor Willem II en FC Utrecht en verhuisde in 2017 naar KV Oostende. Twee jaar later ging hij naar China.

Meer uit Voetbal

Crystal Palace legt bij PSV vertrekkende doelman Benítez vast

LONDEN (ANP) - Crystal Palace heeft doelman Walter Benítez, die vertrekt bij PSV, vastgelegd. De winnaar van de FA Cup meldt dat de Argentijnse keeper per 1 juli voor de club gaat spelen.

2 uur geleden
Vitesse stelt Duitser Rehm aan als nieuwe trainer

ARNHEM (ANP) - De Duitser Rüdiger Rehm is de nieuwe trainer van Vitesse. Dat meldt de club uit Arnhem op de website. De 46-jarige coach tekent een contract tot 2026, met een optie voor nog een jaar. Vitesse eindigde afgelopen seizoen als laatste in de eerste divisie, mede door puntenaftrek vanwege overtredingen van de licentieregels.

3 uur geleden
Gepasseerde Van Dongen wil niet meer meetrainen met EK-selectie

ZEIST (ANP) - Merel van Dongen wil niet als speelster op de reservelijst meedoen aan de voorbereiding van Oranje. Dat heeft de 32-jarige verdedigster laten weten aan Andries Jonker. De bondscoach had haar eerder laten weten dat Van Dongen niet bij de 23 geselecteerde speelsters voor het EK in Zwitserland zat.

4 uur geleden
Willem II stelt Stegeman aan als nieuwe hoofdtrainer

TILBURG (ANP) - Willem II heeft John Stegeman aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 48-jarige coach tekent een contract tot de zomer van 2027 bij de club die afgelopen seizoen naar de eerste divisie degradeerde.

5 uur geleden
FC Volendam moet vakken sluiten voor eerste thuisduel Eredivisie

VOLENDAM (ANP) - Het gepromoveerde FC Volendam moet tijdens de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen in de Eredivisie tegen AZ twee vakken sluiten voor het publiek. De kampioen van de eerste divisie kreeg deze straf vanwege ongeregeldheden tijdens het duel met Excelsior op 20 april. Dat meldt Volendam op de eigen website.

7 uur geleden
Mertens meldt einde voetbalcarrière in video aan oud-ploeggenoot

ISTANBUL (ANP/AFP) - Dries Mertens heeft op aparte wijze het einde van zijn voetbalcarrière bekendgemaakt. De voormalige Belgische international deed dat in een videoboodschap aan Marek Hamsik, zijn Slowaakse oud-ploeggenoot bij Napoli.

9 uur geleden
Manchester City na zege op Al-Ain naar achtste finales WK clubs

ATLANTA (ANP) - Manchester City heeft zich verzekerd van een plek in de achtste finales van het WK voor clubteams door met 6-0 te winnen van Al-Ain. Ilkay Gündogan scoorde twee keer voor de Engelse club. De overige treffers kwamen op naam van Rayan Cherki, Claudio Echeverri, Oscar Bobb en Erling Haaland.

12 uur geleden