Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Zivkovic traint mee bij oude club FC Groningen

Spits Zivkovic traint mee bij oude club FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Richairo Zivkovic is terug bij FC Groningen. De 23-jarige spits traint voorlopig mee met de selectie van trainer Danny Buijs. Zivkovic heeft van zijn Chinese werkgever Changchun Yatai toestemming gekregen om zijn conditie op peil te houden bij de club waarbij hij eind 2012 als 16-jarige debuteerde in de hoofdmacht.

De Nederlandse jeugdinternational heeft nog een contract voor 1,5 jaar bij de ploeg die uitkomt op het tweede niveau in China. Omdat die competitie momenteel stil ligt, heeft Zivkovic gevraagd of hij bij Groningen mag meetrainen. Van een eventuele transfer naar Groningen is volgens de club momenteel geen sprake, al kan Buijs nog wel een spits gebruiken

Zivkovic speelde het afgelopen half jaar op huurbasis voor Sheffield United. Hij kwam vijf keer als invaller in actie in de Premier League.

Jongste doelpuntenmaker

Met een leeftijd van 16 jaar en 332 dagen is Zivkovic de jongste doelpuntenmaker ooit van FC Groningen. De spits nam dat record over van Arjen Robben, de nu 36-jarige routinier die onlangs zijn profcarrière weer oppakte bij Groningen.

Na elf doelpunten in veertig wedstrijden stapte Zivkovic in 2014 over naar Ajax, maar een echte doorbraak bleef uit in Amsterdam. De aanvaller speelde op huurbasis voor Willem II en FC Utrecht en verhuisde in 2017 naar KV Oostende. Twee jaar later ging hij naar China.

Meer uit Voetbal

Topper tussen Feyenoord en PSV niet uitgesteld

ROTTERDAM (ANP) - De topper tussen Feyenoord en PSV in de Eredivisie begint zondag 'gewoon' om 14.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam is het verzoek om het duel een aantal uur later te laten beginnen afgewezen.

54 minuten geleden
Feyenoord wil zondag later tegen PSV spelen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zondag later aan de topper tegen PSV beginnen. "Dat hebben we aan de KNVB gevraagd", zei trainer Robin van Persie op een persconferentie na de zege op Panathinaikos (3-1) in de Europa League. "Het is qua herstel wel echt een verschil nu we deze wedstrijd tegen Panathinaikos laat op de avond hebben gespeeld. Wij denken dat het fair is. Of we denken dat we kans maken? Zeker, anders zouden we dat verzoek niet doen."

4 uur geleden
SC Freiburg laat FC Utrecht kansloos en wint met 2-0

FREIBURG (ANP) - FC Utrecht heeft ook de derde wedstrijd in de Europa League verloren. De ploeg van trainer Ron Jans ging bij SC Freiburg in Duitsland met 2-0 onderuit. Yuito Suzuki en Vincenzo Grifo scoorden voor de Duitsers.

12 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Panathinaikos eerste zege in Europa League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in het hoofdtoernooi van de Europa League niet langer puntloos. Het elftal van trainer Robin van Persie won tijdens de derde speelronde in De Kuip met 3-1 van Panathinaikos, dat drie weken geleden thuis onderuitging tegen Go Ahead Eagles (1-2).

12 uur geleden
AZ wint dankzij treffer Mijnans van Slovan Bratislava

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de eerste overwinning geboekt in de Conference League. In een regenachtig Alkmaar versloeg de ploeg van coach Maarten Martens Slovan Bratislava met 1-0.

14 uur geleden
Go Ahead Eagles stunt in Europa League met zege op Aston Villa

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League voor een grote verrassing gezorgd. De Deventenaren waren voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Aston Villa, dat drie weken eerder nog Feyenoord in De Kuip had verslagen (0-2).

15 uur geleden
Bondscoach Veurink wacht nog met keuze nieuwe aanvoerster Oranje

GDANSK (ANP) - De nieuwe bondscoach Arjan Veurink heeft nog wat langer nodig om een aanvoerster te kiezen voor het Nederlands voetbalelftal. Verdedigster Dominique Janssen is een van de kandidaten en draagt vrijdag de band bij de eerste wedstrijd onder Veurink in en tegen Polen.

17 uur geleden