Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Zeefuik verlaat FC Volendam per direct voor AZ

Spits Zeefuik verlaat FC Volendam per direct voor AZ

ALKMAAR (ANP) - Lequincio Zeefuik verlaat FC Volendam per direct voor AZ. De 19-jarige spits heeft zijn handtekening gezet onder een contract dat in de zomer van 2029 afloopt.

AZ wilde Zeefuik eigenlijk pas komende zomer aantrekken. Maar de club uit Alkmaar wilde toch eerder zaken doen. Spits Mexx Meerdink is op huurbasis naar Vitesse vertrokken en aanvaller Jens Odgaard staat voor een overgang naar Bologna. AZ versterkte zich afgelopen maand ook met Gonçalo Esteves en Kristijan Belić.

"Ik ben heel blij met deze mooie stap", reageert Zeefuik op de website van AZ. "Het is een mooie nieuwe uitdaging. Het is het afgelopen half jaar snel gegaan met mij bij FC Volendam. Er kwam een nieuwe trainer die me vertrouwen gaf. Daardoor speelde ik goed. Dit is een geweldige stap in mijn carrière waar ik trots op mag zijn."

"Zeefuik is een aanvaller die zich de afgelopen maanden stormachtig heeft ontwikkeld", weet directeur voetbalzaken Max Huiberts. "Hij heeft dit seizoen van zich laten horen in de Eredivisie met een aantal bijzondere goals. Als je kijkt naar hoe hij het spel speelt, is hij een aanvaller die goed bij onze manier van spelen past. Hij is een spits die sterk is met zijn rug naar de goal, maar ook zelf kan creëren en dat is een mooie kwaliteit. Hij heeft dus al veel in zijn pakket, maar er is ook nog veel ruimte voor ontwikkeling. Hij is een aanwinst waar we heel erg blij mee zijn."

Meer uit Voetbal

United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

1 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

2 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

2 uur geleden
Pepi keert mogelijk tegen sc Heerenveen terug als spits bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.

3 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht 'mooie wedstrijd' tegen NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.

6 uur geleden
AZ verliest in Armenië van Noah in tussenronde Conference League

JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.

20 uur geleden
Trump: FIFA wil 75 miljoen dollar bijdragen aan voetbal in Gaza

WASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.

23 uur geleden