Spits Zahavi met PSV mee naar Rosenborg
EINDHOVEN (ANP) - Eran Zahavi is met de selectie van PSV meegereisd naar Noorwegen, voor de wedstrijd in de play-offs van de Europa League tegen Rosenborg BK van donderdag. De 33-jarige Israëlische spits hoopt zijn debuut voor de Eindhovenaren te kunnen maken.
PSV nam Zahavi tien dagen geleden over van Guangzhou R&F, de Chinese club van trainer Giovanni van Bronckhorst. Hij kwam nog niet in actie omdat hij tegen NS Mura en Heracles Almelo nog niet speelgerechtigd was.
Naast Zahavi maakt onder anderen ook Vincent Müller deel uit van de selectie van 21 spelers voor het duel met Rosenborg. De onlangs aangetrokken Duitse doelman deed zaterdag al mee in de competitiewedstrijd van Jong PSV tegen NAC Breda.
PSV plaatst zich bij winst op Rosenborg voor de groepsfase van de Europa League. Vorig seizoen trof PSV Rosenborg ook al in de Europa League, toen in de poulefase. In Noorwegen won PSV met 1-4. In Eindhoven eindigde de confrontatie in 1-1.
Meer uit Voetbal
SPLIT (ANP) - Kroatië heeft zich na de pijnlijke 7-0-nederlaag tegen Engeland in de Nations League gerevancheerd met een goed optreden tegen wereldkampioen Spanje. Het stond in Split lang 1-1, maar Mikel Merino bezorgde Spanje in de slotfase toch de zege: 1-2.
58 minuten geledenLISSABON (ANP) - De Portugese voetbalvedette Cristiano Ronaldo keert het nationale elftal nog niet de rug toe. Hij blijft beschikbaar, laat hij weten in een uitgebreide verklaring die door Portugese media werd verspreid.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Harry Kane is dinsdagavond gedeeld recordinternational van het Engelse nationale voetbalelftal geworden. Door zijn basisplaats tegen Tsjechië in de Nations League evenaart de spits het record van 125 interlands van doelman Peter Shilton, die tussen 1970 en 1990 voor de 'Three Lions' speelde.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Jong Oranje heeft zichzelf alsnog de kans verschaft om zich te plaatsen voor het EK voetbal van 2027 in Albanië en Servië. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger won in Doetinchem de laatste kwalificatiewedstrijd met 4-0 van Jong Bosnië en Herzegovina en eindigde in de poule als tweede, de plek die rechtgeeft op het spelen van een play-off.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft zijn steun uitgesproken voor het Surinaamse voetbalelftal vanwege racistische incidenten tijdens de Nations League-wedstrijd tegen Guatemala. Dat laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond dinsdag weten aan het ANP.
4 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - "Het moment is gekomen. Ik vertrek in vrede. Ik heb alles gegeven." Zo begint Lionel Messi aan een afscheidsboodschap voorafgaand aan zijn laatste wedstrijd in het shirt van Argentinië. De 39-jarige Messi, die door velen wordt beschouwd als de beste voetballer aller tijden, speelt in de nacht van dinsdag op woensdag in het Estadio Monumental in Buenos Aires zijn afscheidswedstrijd tegen Benin.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA zou een speler van Congo hebben laten meespelen op het WK en in kwalificatiewedstrijden, terwijl hij niet speelgerechtigd was. Dat meldt Le Monde dinsdag op basis van documenten die zijn ingezien door de Franse krant. Het zou gaan om doelman Lionel Mpasi (32), die in Franse jeugdelftallen heeft gespeeld. Mpasi zou het proces van overstappen van Frankrijk naar Congo nooit volledig hebben afgerond, waardoor hij niet speelgerechtigd zou zijn geweest voor Congo.
5 uur geleden