Spits Zahavi met PSV mee naar Rosenborg
EINDHOVEN (ANP) - Eran Zahavi is met de selectie van PSV meegereisd naar Noorwegen, voor de wedstrijd in de play-offs van de Europa League tegen Rosenborg BK van donderdag. De 33-jarige Israëlische spits hoopt zijn debuut voor de Eindhovenaren te kunnen maken.
PSV nam Zahavi tien dagen geleden over van Guangzhou R&F, de Chinese club van trainer Giovanni van Bronckhorst. Hij kwam nog niet in actie omdat hij tegen NS Mura en Heracles Almelo nog niet speelgerechtigd was.
Naast Zahavi maakt onder anderen ook Vincent Müller deel uit van de selectie van 21 spelers voor het duel met Rosenborg. De onlangs aangetrokken Duitse doelman deed zaterdag al mee in de competitiewedstrijd van Jong PSV tegen NAC Breda.
PSV plaatst zich bij winst op Rosenborg voor de groepsfase van de Europa League. Vorig seizoen trof PSV Rosenborg ook al in de Europa League, toen in de poulefase. In Noorwegen won PSV met 1-4. In Eindhoven eindigde de confrontatie in 1-1.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - De Franse aanvoerder en aanvaller Kylian Mbappé heeft een Paraguayaanse senator een "verachtelijke vrouw" genoemd, nadat zij een racistisch bericht op X over hem schreef. De regering van Paraguay heeft in een verklaring maandagavond afstand genomen van de uitspraken van senator Celeste Amarilla.
32 minuten geledenSEATTLE (ANP) - Folarin Balogun staat in het basiselftal van de Verenigde Staten in de achtste finales van het WK tegen België. De Amerikaanse spits kreeg in de zestiende finales na ingrijpen van de VAR een rode kaart en werd daarna automatisch voor een wedstrijd geschorst. De tuchtcommissie zette de schorsing een dag voor de wedstrijd om in een voorwaardelijke straf, waardoor Balogun speelgerechtigd is.
32 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Het Spaanse voetbalteam heeft moeizaam de kwartfinale bereikt op het WK. Dat erkende aanvoerder Rodri kort na de 1-0-zege op Portugal. Maar de middenvelder prees Spanje om zijn "volwassen" spel.
32 minuten geledenLONDEN (ANP) - Britse parlementariërs hebben wereldvoetbalbond FIFA opgeroepen om de rode kaart van international Jarrell Quansah op te schorten, zodat hij mee kan doen tegen Noorwegen in de kwartfinale van het WK. Ze vinden dat de Engelse verdediger, die rood kreeg in de wedstrijd tegen Mexico, dezelfde behandeling verdient als de Amerikaan Folarin Balogun.
32 minuten geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - De Braziliaanse voetbalbond (CBF) heeft het maandag opgenomen voor de Braziliaanse scheidsrechter Raphaël Claus, die de Amerikaan Folarin Balogun rood gaf in de WK-wedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina. Hij deed dat na ingrijpen van de VAR, die zag dat de aanvaller op het onderbeen van Tarik Muharemović was gaan staan.
5 uur geledenNEW YORK (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft het beroep van de Belgische voetbalbond (KBVB) over het mogen meespelen van Folarin Balogun niet-ontvankelijk verklaard. De Amerikaanse aanvaller kan daarom spelen in de wedstrijd in de achtste finale van de Verenigde Staten tegen België, die plaatsvindt in de nacht van maandag op dinsdag.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB schaart zich achter de reactie van de UEFA, die vindt dat "de FIFA een rode lijn heeft overschreden" met het opheffen van de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun. Dat laat de Nederlandse voetbalbond in tweede instantie weten.
6 uur geleden