Spits Wolves Jiménez is 'in orde' na schedeloperatie
WOLVERHAMPTON (ANP) - Spits Raúl Jiménez van de Engelse club Wolverhampton Wanderers verkeert "in goede conditie" na zijn zware schedeloperatie, na afloop van de wedstrijd tegen Arsenal. De 29-jarige Mexicaan liep tijdens het duel een schedelbreuk op.
"Raúl voelt zich in orde na een operatie op zondagavond in een ziekenhuis in Londen. Hij heeft sindsdien zijn partner Daniela gezien en rust nu uit. Hij zal enkele dagen onder observatie blijven waarna hij aan zijn herstel begint", aldus Wolverhampton Wanderers op de website.
"De club wil graag de medische staf van Arsenal bedanken, de paramedici van de NHS, het ziekenhuispersoneel en de chirurgen die door hun bekwaamheid en snelle reactie van dienst waren."
Jiménez kwam hard in botsing met Arsenal-verdediger David Luiz. Jiménez ging uiteindelijk per brancard van het veld en kreeg zuurstof toegediend. Zonder de spits wonnen de Wolves met 2-1.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
12 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
35 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
49 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.
3 uur geleden