Spits Wolves Jiménez is 'in orde' na schedeloperatie
WOLVERHAMPTON (ANP) - Spits Raúl Jiménez van de Engelse club Wolverhampton Wanderers verkeert "in goede conditie" na zijn zware schedeloperatie, na afloop van de wedstrijd tegen Arsenal. De 29-jarige Mexicaan liep tijdens het duel een schedelbreuk op.
"Raúl voelt zich in orde na een operatie op zondagavond in een ziekenhuis in Londen. Hij heeft sindsdien zijn partner Daniela gezien en rust nu uit. Hij zal enkele dagen onder observatie blijven waarna hij aan zijn herstel begint", aldus Wolverhampton Wanderers op de website.
"De club wil graag de medische staf van Arsenal bedanken, de paramedici van de NHS, het ziekenhuispersoneel en de chirurgen die door hun bekwaamheid en snelle reactie van dienst waren."
Jiménez kwam hard in botsing met Arsenal-verdediger David Luiz. Jiménez ging uiteindelijk per brancard van het veld en kreeg zuurstof toegediend. Zonder de spits wonnen de Wolves met 2-1.
Meer uit Voetbal
PHILADELPHIA (ANP) - Gianni Infantino, de voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA, is onder de indruk van de prestaties van Curaçao op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
7 minuten geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is nu al de bestbezochte mondiale eindronde ooit. Het record van 3,6 miljoen toeschouwers uit 1994 is voor het einde van de groepsfase verbroken, meldt de FIFA.
8 minuten geledenINGLEWOOD (ANP) - De Verenigde Staten spelen als winnaar van groep D in de zestiende finales tegen Bosnië en Herzegovina. Het elftal van Mauricio Pochettino verloor in de nacht van donderdag op vrijdag de derde groepswedstrijd in Inglewood met 3-2 van Turkije. Het duel om een plaats in de achtste finales tussen de VS en de nummer 3 van groep B vindt donderdag plaats in het San Francisco Bay Area Stadium in Santa Clara. Turkije is met 3 punten uitgeschakeld op het WK voetbal.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Doelman Bart Verbruggen van het Nederlands elftal baalde ervan dat hij op het wereldkampioenschap voetbal ook in de derde en laatste groepswedstrijd tegen Tunesië een doelpunt tegen kreeg. Het werd 3-1. Ook tegen Japan (2-2) en Zweden (5-1 winst) wist Oranje de nul niet te houden.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Nathan Aké kan na een seizoen met weinig speeltijd bij Manchester City leven met een rol als reserve bij het Nederlands elftal. De 31-jarige verdediger mocht in de met 3-1 gewonnen laatste groepswedstrijd tegen Tunesië wel vanaf het begin meedoen, omdat bondscoach Ronald Koeman Micky van de Ven op de bank hield. Van de Ven kreeg in het openingsduel met Japan een gele kaart en zou bij een gele kaart tegen Tunesië geschorst zijn voor de ontmoeting in de zestiende finales met Marokko.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Brian Brobbey hecht niet veel waarde aan zijn uitverkiezing als beste speler van de wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Tunesië (3-1). "Ik weet niet of je dat moet vieren", zei hij in een flashinterview vlak na de wedstrijd.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Justin Kluivert heeft goede hoop dat hij dit wereldkampioenschap nog belangrijk kan zijn voor het Nederlands elftal. Dat zei de 27-jarige aanvallende middenvelder van Bournemouth na zijn WK-debuut tegen Tunesië. Oranje won met 3-1 en plaatste zich zo als groepswinnaar voor de knock-outfase.
2 uur geleden