Spits Wolves Jiménez is 'in orde' na schedeloperatie
WOLVERHAMPTON (ANP) - Spits Raúl Jiménez van de Engelse club Wolverhampton Wanderers verkeert "in goede conditie" na zijn zware schedeloperatie, na afloop van de wedstrijd tegen Arsenal. De 29-jarige Mexicaan liep tijdens het duel een schedelbreuk op.
"Raúl voelt zich in orde na een operatie op zondagavond in een ziekenhuis in Londen. Hij heeft sindsdien zijn partner Daniela gezien en rust nu uit. Hij zal enkele dagen onder observatie blijven waarna hij aan zijn herstel begint", aldus Wolverhampton Wanderers op de website.
"De club wil graag de medische staf van Arsenal bedanken, de paramedici van de NHS, het ziekenhuispersoneel en de chirurgen die door hun bekwaamheid en snelle reactie van dienst waren."
Jiménez kwam hard in botsing met Arsenal-verdediger David Luiz. Jiménez ging uiteindelijk per brancard van het veld en kreeg zuurstof toegediend. Zonder de spits wonnen de Wolves met 2-1.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
14 uur geleden