Spits Wolves Jiménez is 'in orde' na schedeloperatie
WOLVERHAMPTON (ANP) - Spits Raúl Jiménez van de Engelse club Wolverhampton Wanderers verkeert "in goede conditie" na zijn zware schedeloperatie, na afloop van de wedstrijd tegen Arsenal. De 29-jarige Mexicaan liep tijdens het duel een schedelbreuk op.
"Raúl voelt zich in orde na een operatie op zondagavond in een ziekenhuis in Londen. Hij heeft sindsdien zijn partner Daniela gezien en rust nu uit. Hij zal enkele dagen onder observatie blijven waarna hij aan zijn herstel begint", aldus Wolverhampton Wanderers op de website.
"De club wil graag de medische staf van Arsenal bedanken, de paramedici van de NHS, het ziekenhuispersoneel en de chirurgen die door hun bekwaamheid en snelle reactie van dienst waren."
Jiménez kwam hard in botsing met Arsenal-verdediger David Luiz. Jiménez ging uiteindelijk per brancard van het veld en kreeg zuurstof toegediend. Zonder de spits wonnen de Wolves met 2-1.
Meer uit Voetbal
GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal niet geplaatst voor de achtste finales. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Monterrey Stadium in Guadalupe na strafschoppen verliezen van Marokko. Na een eindstand van 1-1 nam Marokko de strafschoppen beter: 3-2.
2 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal en Marokko gaan in de zestiende finales van het wereldkampioenschap de verlenging in. Na de reguliere speeltijd is de stand 1-1.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Cody Gakpo heeft het Nederlands elftal in de zestiende finale van het wereldkampioenschap voetbal op voorsprong gezet tegen Marokko. De aanvaller van Liverpool opende in het Monterrey Stadium in Guadalupe in de 72e minuut de score.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong begint aan zijn zeventigste interland voor het Nederlands elftal. De 29-jarige middenvelder staat om 03.00 uur Nederlandse tijd aan de aftrap van de zestiende finale tegen Marokko op het WK.
3 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Nederland begint met vijf verdedigers aan de zestiende finale op het WK tegen Marokko. Verdediger Nathan Aké heeft een basisplaats in het Monterrey Stadium. Middenvelder Tijjani Reijnders maakt plaats voor hem.
4 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Duitsland is uitgeschakeld op het WK voetbal. De viervoudig wereldkampioen staat voor de derde keer op rij niet in de achtste finales. Het elftal van de jonge bondscoach Julian Nagelsmann (38) verloor in de nacht van maandag op dinsdag in het Boston Stadium na strafschoppen van Paraguay.
4 uur geledenMONTERREY (ANP) - Het Oranjefeest in Monterrey in aanloop naar de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap heeft minder bekijks getrokken dan vier dagen eerder in Kansas City, toen Nederland de groepsfase afsloot tegen Tunesië. Er verzamelden zich zo'n 16.000 mensen in Parque Fundidora, meldt een woordvoerder van de KNVB, die de cijfers kreeg van de lokale autoriteiten.
7 uur geleden