'Spits Weghorst na sterk seizoen op de radar van Arsenal'
WOLFSBURG (ANP) - Wout Weghorst heeft zich in de kijker van Arsenal gespeeld. Volgens het Duitse Bild is de spits serieus in beeld bij de Engelse club.
Arsenal houdt serieus rekening met het vertrek van aanvallers Pierre-Emerick Aubameyang en Alexandre Lacazette. Beide spitsen zouden weinig toekomst meer zien bij de huidige nummer negen van de Premier League.
Arsenal zou niet de enige Engelse club zijn met interesse in Weghorst. De aanvaller zou ook de aandacht van Newcastle United hebben getrokken. Weghorst heeft er nooit een geheim van gemaakt graag nog een keer in de Premier League te willen voetballen.
Weghorst heeft een goed seizoen achter de rug en maakte 16 competitietreffers voor Wolfsburg. Hij sloot het vorige seizoen in de Bundesliga af met 17 doelpunten. Weghorst speelde in Nederland voor Willem II, Emmen, Heracles en AZ.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
20 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
22 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
22 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
1 dag geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
1 dag geleden