'Spits Weghorst na sterk seizoen op de radar van Arsenal'
WOLFSBURG (ANP) - Wout Weghorst heeft zich in de kijker van Arsenal gespeeld. Volgens het Duitse Bild is de spits serieus in beeld bij de Engelse club.
Arsenal houdt serieus rekening met het vertrek van aanvallers Pierre-Emerick Aubameyang en Alexandre Lacazette. Beide spitsen zouden weinig toekomst meer zien bij de huidige nummer negen van de Premier League.
Arsenal zou niet de enige Engelse club zijn met interesse in Weghorst. De aanvaller zou ook de aandacht van Newcastle United hebben getrokken. Weghorst heeft er nooit een geheim van gemaakt graag nog een keer in de Premier League te willen voetballen.
Weghorst heeft een goed seizoen achter de rug en maakte 16 competitietreffers voor Wolfsburg. Hij sloot het vorige seizoen in de Bundesliga af met 17 doelpunten. Weghorst speelde in Nederland voor Willem II, Emmen, Heracles en AZ.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
12 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
14 uur geleden