Spits Weghorst is na twee doelpunten ontevreden
WOLFSBURG (ANP/DPA) - Wout Weghorst scoorde tweemaal voor VfL Wolfsburg tegen SC Freiburg (2-2) maar stapte toch niet met een tevreden gevoel van het veld. "Als we de volle drie punten hadden gepakt, dan zou alles goed zijn geweest", zei hij.
Over zijn eigen optreden kon Weghorst best tevreden zijn. Met zijn dertiende en veertiende competitietreffer zette hij zijn ploeg op 1-0 en 2-0. Zijn tweede seizoen in de Bundesliga is nog niet afgelopen en toch heeft hij al 31 treffers achter zijn naam staan. Alleen topspitsen Robert Lewandowski (52 doelpunten) en Timo Werner (41) scoorden in dezelfde periode vaker dan Weghorst op het hoogste Duitse niveau.
"Maar als ploeg speelden we gewoon niet goed", mopperde Weghorst die een groot deel van de wedstrijd met een grote pleister op zijn voorhoofd speelde. Hij liep een hoofdwond op tijdens een fel duel met een verdediger van Freiburg.
"Na de 2-0 vond ik ons te passief", zei Weghorst. "We waren niet sterk in onze duels en dat is normaal gesproken juist vaak onze kracht. Het was gewoon te weinig. Met drie punten hadden we een betere stap naar Europees voetbal gezet."
Meer uit Buitenland
KABUL (ANP) - Meer dan 17 miljoen mensen in Afghanistan worden deze winter geconfronteerd met acute voedselonzekerheid, waarschuwt het Wereldvoedselprogramma (WFP) van de VN. Dat zijn 3 miljoen mensen meer dan vorig jaar.
12 minuten geledenROME (ANP) - Toeristen moeten vanaf begin volgend jaar gaan betalen voor een bezoek aan de beroemde Trevifontein in Rome. De entree bedraagt dan 2 euro, berichten Italiaanse media als Sky TG24 en Corriere della Sera.
14 minuten geledenHAIDERABAD (ANP/RTR) - De omgekomen schutter van de aanslag op het Australische Bondi Beach, Sajid Akram, was afkomstig uit de Zuid-Indiase stad Haiderabad. Dat heeft de Indiase politie bekendgemaakt.
47 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Binnen het Pentagon wordt gewerkt aan een grote hervorming van de Amerikaanse krijgsmacht. Die zou onder meer tot gevolg hebben dat het Europese hoofdkwartier European Command minder belangrijk wordt, schrijft de krant The Washington Post. Die baseert zich op informatie van anonieme bronnen.
2 uur geledenLUBLIN (ANP/RTR) - De Poolse veiligheidsdienst heeft een student opgepakt die van plan zou zijn geweest om een aanslag te plegen op een kerstmarkt. Volgens de autoriteiten wilde Mateusz W. zich aansluiten bij Islamitische Staat.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De internationale commissie die claims gaat vastleggen van de oorlogsschade in Oekraïne gaat kantoor houden in Den Haag, meldt demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken). Dinsdag zijn vertegenwoordigers van tientallen landen bijeengekomen in Den Haag om een formeel startschot te geven voor de claimscommissie.
3 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Rusland heeft nog niets gehoord over de uitkomsten van het overleg in Berlijn, aldus de Russische onderminister van Buitenlandse Zaken Sergej Rjabkov. In de Duitse hoofdstad spraken Oekraïense, Amerikaanse en Europese delegaties met elkaar over een mogelijk einde aan de oorlog tussen Rusland en Oekraïne.
4 uur geleden