Spits Weghorst is na twee doelpunten ontevreden
WOLFSBURG (ANP/DPA) - Wout Weghorst scoorde tweemaal voor VfL Wolfsburg tegen SC Freiburg (2-2) maar stapte toch niet met een tevreden gevoel van het veld. "Als we de volle drie punten hadden gepakt, dan zou alles goed zijn geweest", zei hij.
Over zijn eigen optreden kon Weghorst best tevreden zijn. Met zijn dertiende en veertiende competitietreffer zette hij zijn ploeg op 1-0 en 2-0. Zijn tweede seizoen in de Bundesliga is nog niet afgelopen en toch heeft hij al 31 treffers achter zijn naam staan. Alleen topspitsen Robert Lewandowski (52 doelpunten) en Timo Werner (41) scoorden in dezelfde periode vaker dan Weghorst op het hoogste Duitse niveau.
"Maar als ploeg speelden we gewoon niet goed", mopperde Weghorst die een groot deel van de wedstrijd met een grote pleister op zijn voorhoofd speelde. Hij liep een hoofdwond op tijdens een fel duel met een verdediger van Freiburg.
"Na de 2-0 vond ik ons te passief", zei Weghorst. "We waren niet sterk in onze duels en dat is normaal gesproken juist vaak onze kracht. Het was gewoon te weinig. Met drie punten hadden we een betere stap naar Europees voetbal gezet."
Meer uit Buitenland
NEW DELHI (ANP/RTR) - Zeker acht mensen in India zijn omgekomen bij een explosie in hoofdstad New Delhi. Dat melden meerdere Indiase media op basis van lokale autoriteiten. Ook zijn zeker twintig mensen gewond geraakt, van wie volgens The Times of India drie zwaargewond.
1 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Nicolas Sarkozy is vrijgelaten uit de gevangenis. De oud-president van Frankrijk mag van de rechtbank zijn hoger beroep in de Libië-affaire in vrijheid afwachten.
1 uur geledenKATHMANDU (ANP/AFP) - De Nepalese politie heeft 423 mensen gearresteerd voor de zogenoemde Gen Z-protesten in september, meldt de politie maandag. De arrestanten worden onder meer beschuldigd van moord, verboden wapenbezit, diefstal en vandalisme.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voorzitter van de Britse omroep BBC Samir Shah heeft excuses aangeboden voor de manier waarop een speech van de Amerikaanse president Donald Trump is bewerkt. Delen uit de toespraak werden in een Panorama-documentaire aan elkaar geplakt, waarbij onder meer zou zijn weggelaten dat hij opriep tot een vreedzaam protest.
3 uur geledenBELÉM (ANP) - In de Braziliaanse stad Belém is de jaarlijkse VN-klimaattop officieel begonnen. Tien jaar na het Klimaatakkoord van Parijs bespreken landen de komende twee weken de toestand van het klimaat. Volgens schattingen wonen 50.000 mensen de top dit jaar bij. De Verenigde Staten doen niet mee. Daarmee ontbreekt het land met de op een na hoogste uitstoot van broeikasgassen (na China).
3 uur geledenPARIJS (ANP) - De Franse oud-president Nicolas Sarkozy komt vrij in afwachting van het hoger beroep in een zaak over campagnefinanciering. Een rechtbank heeft dat maandag besloten, meldt de Franse zender BFMTV. Sarkozy zit sinds 21 oktober een straf van vijf jaar uit voor criminele samenzwering.
3 uur geledenGAZA-STAD (ANP/AFP) - Het Gazaanse gezondheidsministerie zegt van Israël de lichamen van nog eens vijftien Palestijnen te hebben ontvangen. Daarmee komt het totaal op 315 sinds het ingaan van het bestand tussen Hamas en Israël een maand geleden.
4 uur geleden