Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Weghorst is na twee doelpunten ontevreden

Spits Weghorst is na twee doelpunten ontevreden

WOLFSBURG (ANP/DPA) - Wout Weghorst scoorde tweemaal voor VfL Wolfsburg tegen SC Freiburg (2-2) maar stapte toch niet met een tevreden gevoel van het veld. "Als we de volle drie punten hadden gepakt, dan zou alles goed zijn geweest", zei hij.

Over zijn eigen optreden kon Weghorst best tevreden zijn. Met zijn dertiende en veertiende competitietreffer zette hij zijn ploeg op 1-0 en 2-0. Zijn tweede seizoen in de Bundesliga is nog niet afgelopen en toch heeft hij al 31 treffers achter zijn naam staan. Alleen topspitsen Robert Lewandowski (52 doelpunten) en Timo Werner (41) scoorden in dezelfde periode vaker dan Weghorst op het hoogste Duitse niveau.

"Maar als ploeg speelden we gewoon niet goed", mopperde Weghorst die een groot deel van de wedstrijd met een grote pleister op zijn voorhoofd speelde. Hij liep een hoofdwond op tijdens een fel duel met een verdediger van Freiburg.

"Na de 2-0 vond ik ons te passief", zei Weghorst. "We waren niet sterk in onze duels en dat is normaal gesproken juist vaak onze kracht. Het was gewoon te weinig. Met drie punten hadden we een betere stap naar Europees voetbal gezet."

Meer uit Buitenland

Locatie en tijdstip bruiloft Taylor Swift bekend in New York

De bruiloft van zangeres Taylor Swift en American football-speler Travis Kelce begint vrijdag om 17.00 uur lokale tijd in New York en duurt tot in de vroege ochtenduren van zaterdag. Dat meldden diverse Amerikaanse media nadat The Associated Press een kopie had bemachtigd van een door de stad afgegeven vergunning.

3 uur geleden
Ex-olympisch kanoër aangeklaagd voor vernieling Reflecting Pool

WASHINGTON (ANP) - Een man die wordt verdacht van het beschadigen van de Reflecting Pool in Washington is aangeklaagd voor het vernielen van eigendom, maakte openbaar aanklager Jeanine Pirro donderdag bekend. De 67-jarige David Hearn, een voormalig olympisch kanoër, ontkende eerder met opzet iets kapot gemaakt te hebben.

5 uur geleden
Vrachtwagen met VN-hulpgoederen aangevallen in Soedan

DARFUR (ANP/AFP) - Een vrachtwagen die werd gebruikt door de Verenigde Naties om hulpgoederen te vervoeren is aangevallen met een drone in Soedan. Daarbij is 50 ton aan hulpgoederen verloren gegaan, meldt de VN.

6 uur geleden
Duizenden mensen geëvacueerd om natuurbranden in Zuid-Frankrijk

SAINTE-MARIE-LA-MER (ANP/AFP) - In het zuiden van Frankrijk zijn bijna 3000 mensen geëvacueerd om natuurbranden. De brandweer probeert met blushelikopters en blusvliegtuigen het vuur bij de plaatsen Sainte-Marie-la-Mer en Canet-en-Roussillon onder controle te krijgen.

6 uur geleden
Britse MAFS-deelnemer opgepakt op verdenking van verkrachting

LONDEN (ANP) - Een deelnemer aan de Britse versie van het realityprogramma Married at First Sight is aangehouden op verdenking van verkrachting. Dat heeft de Metropolitan Police bevestigd aan BBC News. De verdachte is inmiddels op borgtocht vrijgelaten in afwachting van verder onderzoek.

8 uur geleden
Rode Kruis: veel hulpgoederen vernietigd bij Russische aanvallen

KYIV (ANP) - Bij Russische aanvallen op de Oekraïense hoofdstad Kyiv is een grote hoeveelheid hulpgoederen van het Rode Kruis verloren gegaan. Een van de belangrijkste opslaglocaties met daarin hulpgoederen met een waarde van meer dan 1,5 miljoen euro werd volledig verwoest, aldus het Rode Kruis.

10 uur geleden
Dodental na nachtelijke aanvallen op Kyiv loopt verder op

KYIV (ANP/AFP) - Door nachtelijke Russische aanvallen op de Oekraïense hoofdstad Kyiv zijn 27 doden gevallen, meldt de belangrijkste legerfunctionaris van de stad, Tymur Tkatsjenko. Daarnaast zouden 91 mensen gewond zijn geraakt.

10 uur geleden