Spits Vlahovic helpt Juventus met twee treffers aan koppositie
LECCE (ANP) - De Serviër Dusan Vlahovic heeft Juventus met twee treffers in en tegen Lecce aan de koppositie in Italië geholpen. In de slotfase bepaalde de Braziliaan Gleison Bremer de eindstand op 3-0 voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Juve heeft nu 1 punt meer dan Internazionale, dat nog wel een wedstrijd moet inhalen.
De eerste helft ging gelijk op, zonder grote kansen voor beide ploegen. Na een klein uur spelen zorgde spits Vlahovic voor de 1-0 met een rake volley via de grond. 9 minuten later leek een kopbal van Juve-middenvelder Weston McKennie al over de doellijn te gaan, maar Vlahovic tikte de bal vlak daarvoor nog aan voor zijn elfde competitietreffer van het seizoen.
Allegri boekte zo zijn tweehonderdste competitiezege als trainer van Juventus. Alleen Giovanni Trapattoni won vaker met de club uit Turijn in de Serie A (213 keer).
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
4 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
6 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
6 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
9 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
10 uur geleden