Spits Vlahovic helpt Juventus met twee treffers aan koppositie
LECCE (ANP) - De Serviër Dusan Vlahovic heeft Juventus met twee treffers in en tegen Lecce aan de koppositie in Italië geholpen. In de slotfase bepaalde de Braziliaan Gleison Bremer de eindstand op 3-0 voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Juve heeft nu 1 punt meer dan Internazionale, dat nog wel een wedstrijd moet inhalen.
De eerste helft ging gelijk op, zonder grote kansen voor beide ploegen. Na een klein uur spelen zorgde spits Vlahovic voor de 1-0 met een rake volley via de grond. 9 minuten later leek een kopbal van Juve-middenvelder Weston McKennie al over de doellijn te gaan, maar Vlahovic tikte de bal vlak daarvoor nog aan voor zijn elfde competitietreffer van het seizoen.
Allegri boekte zo zijn tweehonderdste competitiezege als trainer van Juventus. Alleen Giovanni Trapattoni won vaker met de club uit Turijn in de Serie A (213 keer).
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
21 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
23 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
23 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
1 dag geleden