Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Vlahovic helpt Juventus met twee treffers aan koppositie

Spits Vlahovic helpt Juventus met twee treffers aan koppositie

LECCE (ANP) - De Serviër Dusan Vlahovic heeft Juventus met twee treffers in en tegen Lecce aan de koppositie in Italië geholpen. In de slotfase bepaalde de Braziliaan Gleison Bremer de eindstand op 3-0 voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Juve heeft nu 1 punt meer dan Internazionale, dat nog wel een wedstrijd moet inhalen.

De eerste helft ging gelijk op, zonder grote kansen voor beide ploegen. Na een klein uur spelen zorgde spits Vlahovic voor de 1-0 met een rake volley via de grond. 9 minuten later leek een kopbal van Juve-middenvelder Weston McKennie al over de doellijn te gaan, maar Vlahovic tikte de bal vlak daarvoor nog aan voor zijn elfde competitietreffer van het seizoen.

Allegri boekte zo zijn tweehonderdste competitiezege als trainer van Juventus. Alleen Giovanni Trapattoni won vaker met de club uit Turijn in de Serie A (213 keer).

Meer uit Voetbal

Koeman wil dat zijn internationals nog meer van elkaar eisen

AMSTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was een tevreden bondscoach na de zege van het Nederlands elftal op Litouwen (4-0) en rechtstreekse plaatsing voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "We hebben onze plicht vervuld", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben de beste ploeg van deze poule. Dat hebben we ook bewezen. Maar er zullen ook nog een aantal dingen beter moeten. Soms is het niet stabiel wat we laten zien. Daar moeten we wat aan doen."

2 uur geleden
Nederlands elftal begint in zomer voor twaalfde keer aan WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal doet volgend jaar zomer voor de twaalfde keer mee aan het wereldkampioenschap voetbal. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman stelde maandag kwalificatie veilig met een zege (4-0) in de Johan Cruijff ArenA op Litouwen.

3 uur geleden
Valente debuteert als 32e speler onder Koeman bij Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Luciano Valente heeft maandag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 22-jarige middenvelder van Feyenoord mocht in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam in de 78e minuut invallen voor Xavi Simons.

3 uur geleden
Duitsland verslaat Slowakije en plaatst zich voor WK voetbal

LEIPZIG (ANP) - Duitsland heeft in de laatste groepswedstrijd met overtuiging kwalificatie voor het WK voetbal afgedwongen. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg in Leipzig directe concurrent Slowakije met 6-0. Slowakije, dat speelde met Feyenoorder Leo Sauer, kan het WK nog bereiken via de play-offs.

3 uur geleden
Oranje plaatst zich met ruime zege op Litouwen voor WK voetbal

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich met een ruime thuiszege op Litouwen geplaatst voor het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In de Johan Cruijff ArenA werd het 4-0, waarmee Oranje de eerste plaats in groep G van het kwalificatietoernooi veiligstelde.

3 uur geleden
Van Dijk passeert De Boer en is als aanvoerder nu recordhouder

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk passeert maandag recordhouder Frank de Boer als het gaat om de meest ervaren aanvoerder van het Nederlands elftal. De 34-jarige verdediger van Liverpool draagt in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie voor de 72e keer de aanvoerdersband.

5 uur geleden
Voetballer Mbappé eist 240 miljoen euro van zijn oude club PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Voetballer Kylian Mbappé heeft maandag 240 miljoen euro schadevergoeding geëist van zijn oude werkgever Paris Saint-Germain. Dat deed Mbappé, die vorig jaar naar Real Madrid vertrok, bij een arbeidsrechtbank in een escalerend conflict over de status van zijn oude contract en de manier waarop zijn voormalige club hem behandelde.

8 uur geleden