Spits Veerman debuteert met winnende treffer voor FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Henk Veerman is al in zijn eerste wedstrijd belangrijk voor FC Utrecht geweest. De spits, overgekomen van sc Heerenveen, maakte het winnende doelpunt in de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-2).
De 30-jarige Veerman begon op de bank, maar mocht al na een halfuur invallen. Trainer René Hake oordeelde dat FC Utrecht wel een extra aanvaller kon gebruiken. Erik Schouten had Cambuur binnen 13 minuten met zijn eerste treffers in de Eredivisie op voorsprong gezet (0-2). De aanvoerder sloeg tweemaal toe na een hoekschop.
Met Veerman in de gelederen had FC Utrecht slechts acht minuten nodig voor twee doelpunten. Anastasios Douvikas scoorde tweemaal op aangeven van Mimoun Mahi. Veerman tekende in de 64e minuut voor het winnende doelpunt, tot groot plezier van de zo'n 8.000 aanwezige toeschouwers. De spits werd als man van de wedstrijd verkozen.
Verdediger Willem Janssen van FC Utrecht speelde zijn 400e competitiewedstrijd in de Eredivisie. Peter Wisgerhof was op 1 december 2012 de laatste speler die deze mijlpaal bereikte.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
11 uur geleden