Spits Miedema wil weer 'volledig inzetbaar' zijn bij Oranje
MARBELLA (ANP) - Vivianne Miedema hoopt dat ze in de finaleronde van de Nations League weer volledig beschikbaar is voor het Nederlands elftal en het team weer een vleugje "magie" te geven. "In principe hoop ik 90 minuten te kunnen spelen in beide wedstrijden", zei de spits van Oranje tegen de NOS.
Nederland speelt vrijdag 23 februari de halve finale tegen Spanje in Sevilla, waar plaatsing voor de Olympische Spelen op het spel staat. Vijf dagen later is de finale of troostfinale in Heerenveen.
Miedema is hersteld van een zware kruisbandblessure. Ze speelt alweer een tijdje mee bij haar club Arsenal, maar nog niet de volle negentig minuten. "Ik voel me goed en heb veel gespeeld bij Arsenal, maar afgelopen week wel iets van een tegenslag gehad. Een kruisbandrevalidatie is nooit lineair; op het moment dat je meer gaat spelen, ga je reactie krijgen", zegt de 27-jarige topscorer van Oranje.
"Het is lastig voorspellen en dus bekijken we het van dag tot dag, maar ik heb het gevoel dat ik weer dicht tegen de oude 'Viv' aan zit en dat is fijn."
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
8 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
9 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
13 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
16 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
16 uur geleden