Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Lukaku voor het eerst sinds EK bij Belgische selectie

Spits Lukaku voor het eerst sinds EK bij Belgische selectie

BRUSSEL (ANP) - Romelu Lukaku keert terug in de selectie van België voor de twee laatste wedstrijden in de Nations League. De spits van Napoli ontbrak sinds het EK, om zich te focussen op zijn integratie bij zijn nieuwe club. In een podcast gaf de 31-jarige spits aan dat "het vuur even niet brandt".

Ook Roméo Lavia viert zijn terugkeer, na een afwezigheid van meer dan anderhalf jaar wegens aanhoudend blessureleed. Club Brugge-revelatie Joaquin Seys is de enige debutant in de selectie. Kevin De Bruyne van Manchester City is er zoals aangekondigd niet bij en dat geldt ook voor Youri Tielemans. De middenvelder van Aston Villa kampt volgens de bondscoach met een kwetsuur aan een knie.

De Belgen spelen donderdag thuis tegen Italië en drie dagen later in Boedapest tegen Israël. De ploeg van bondscoach Domenico Tedesco heeft pas 4 punten. Italië heeft er 10 en Frankrijk 9. Daardoor lijken de Rode Duivels naast een plek in de kwartfinales te grijpen.

België kwam op het EK niet voorbij de achtste finales. Frankrijk was met 1-0 te sterk.

Meer uit Voetbal

Aston Villa laat zich verrassen bij Wolverhampton

WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.

4 uur geleden
RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

4 uur geleden
Telstar boekt belangrijke zege op NAC in strijd tegen degradatie

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.

5 uur geleden
FIFA stuurt delegatie naar Mexico om veiligheid te beoordelen

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.

6 uur geleden
Bayern zonder Ito en mogelijk Neuer in topduel met Dortmund

MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.

8 uur geleden
Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

12 uur geleden
Malen loot met Roma Italiaans onderonsje tegen Bologna in EL

NYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.

13 uur geleden