Spits Locadia van Brighton naar Duitse club Bochum
BOCHUM (ANP) - Jürgen Locadia kan zijn voetbalcarrière weer een impuls geven in de Bundesliga. De 28-jarige spits verruilt Brighton & Hove Albion voor VfL Bochum, de nummer 12 van de hoogste Duitse competitie. Locadia kwam bij Brighton amper aan spelen toe. Hij ondertekende een contract tot het einde van het seizoen bij Bochum, waar hij met rugnummer 19 gaat spelen.
De oud-speler van PSV, die met de Eindhovense club twee keer kampioen werd, kreeg dit seizoen pas één keer speelminuten in de Premier League. Eind november mocht hij als invaller ruim 20 minuten meedoen tegen Leeds United (0-0).
De Engelse club betaalde begin 2018 zo'n 16 miljoen euro aan PSV om Locadia over te nemen. De spits wist bij Brighton geen vaste basisspeler te worden. Hij speelde het seizoen 2019-2020 op huurbasis in de Bundesliga voor Hoffenheim. In elf competitiewedstrijden maakte hij vier doelpunten. Locadia speelde daarna anderhalf jaar op huurbasis voor de Amerikaanse club FC Cincinnati.
Meer uit Voetbal
FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.
22 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.
1 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
22 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
22 uur geleden