Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Locadia van Brighton naar Duitse club Bochum

Spits Locadia van Brighton naar Duitse club Bochum

BOCHUM (ANP) - Jürgen Locadia kan zijn voetbalcarrière weer een impuls geven in de Bundesliga. De 28-jarige spits verruilt Brighton & Hove Albion voor VfL Bochum, de nummer 12 van de hoogste Duitse competitie. Locadia kwam bij Brighton amper aan spelen toe. Hij ondertekende een contract tot het einde van het seizoen bij Bochum, waar hij met rugnummer 19 gaat spelen.

De oud-speler van PSV, die met de Eindhovense club twee keer kampioen werd, kreeg dit seizoen pas één keer speelminuten in de Premier League. Eind november mocht hij als invaller ruim 20 minuten meedoen tegen Leeds United (0-0).

De Engelse club betaalde begin 2018 zo'n 16 miljoen euro aan PSV om Locadia over te nemen. De spits wist bij Brighton geen vaste basisspeler te worden. Hij speelde het seizoen 2019-2020 op huurbasis in de Bundesliga voor Hoffenheim. In elf competitiewedstrijden maakte hij vier doelpunten. Locadia speelde daarna anderhalf jaar op huurbasis voor de Amerikaanse club FC Cincinnati.

Meer uit Voetbal

Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

1 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

3 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

4 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

9 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

9 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

10 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

22 uur geleden