Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Locadia van Brighton naar Duitse club Bochum

Spits Locadia van Brighton naar Duitse club Bochum

BOCHUM (ANP) - Jürgen Locadia kan zijn voetbalcarrière weer een impuls geven in de Bundesliga. De 28-jarige spits verruilt Brighton & Hove Albion voor VfL Bochum, de nummer 12 van de hoogste Duitse competitie. Locadia kwam bij Brighton amper aan spelen toe. Hij ondertekende een contract tot het einde van het seizoen bij Bochum, waar hij met rugnummer 19 gaat spelen.

De oud-speler van PSV, die met de Eindhovense club twee keer kampioen werd, kreeg dit seizoen pas één keer speelminuten in de Premier League. Eind november mocht hij als invaller ruim 20 minuten meedoen tegen Leeds United (0-0).

De Engelse club betaalde begin 2018 zo'n 16 miljoen euro aan PSV om Locadia over te nemen. De spits wist bij Brighton geen vaste basisspeler te worden. Hij speelde het seizoen 2019-2020 op huurbasis in de Bundesliga voor Hoffenheim. In elf competitiewedstrijden maakte hij vier doelpunten. Locadia speelde daarna anderhalf jaar op huurbasis voor de Amerikaanse club FC Cincinnati.

Meer uit Voetbal

PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

6 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

6 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

8 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

9 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

10 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

10 uur geleden
Vervanger van geblesseerde Mbappé laat zich zien bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).

11 uur geleden