Spits Locadia van Brighton naar Duitse club Bochum
BOCHUM (ANP) - Jürgen Locadia kan zijn voetbalcarrière weer een impuls geven in de Bundesliga. De 28-jarige spits verruilt Brighton & Hove Albion voor VfL Bochum, de nummer 12 van de hoogste Duitse competitie. Locadia kwam bij Brighton amper aan spelen toe. Hij ondertekende een contract tot het einde van het seizoen bij Bochum, waar hij met rugnummer 19 gaat spelen.
De oud-speler van PSV, die met de Eindhovense club twee keer kampioen werd, kreeg dit seizoen pas één keer speelminuten in de Premier League. Eind november mocht hij als invaller ruim 20 minuten meedoen tegen Leeds United (0-0).
De Engelse club betaalde begin 2018 zo'n 16 miljoen euro aan PSV om Locadia over te nemen. De spits wist bij Brighton geen vaste basisspeler te worden. Hij speelde het seizoen 2019-2020 op huurbasis in de Bundesliga voor Hoffenheim. In elf competitiewedstrijden maakte hij vier doelpunten. Locadia speelde daarna anderhalf jaar op huurbasis voor de Amerikaanse club FC Cincinnati.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ staat in de achtste finale van de Conference League. De club uit Alkmaar versloeg voor eigen publiek FC Noah (4-0), de regerend kampioen van Armenië. Dat was ruim voldoende na de nederlaag van vorige week in Jerevan (1-0).
2 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey is twee tot vier weken niet inzetbaar voor Sunderland. Dat vertelde zijn trainer Régis Le Bris tijdens een persmoment voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.
6 uur geledenOVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
7 uur geleden