Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Lammers klaar voor rentree bij PSV

Spits Lammers klaar voor rentree bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Sam Lammers is klaar voor zijn rentree bij PSV. De aanvaller zit voor het eerst na zijn zware knieblessure weer bij de wedstrijdselectie. De Eindhovenaren treffen donderdag NAC Breda in de beker. Ook de Griekse aanvaller Konstantinos Mitroglou is weer aangesloten bij de groep en wedstrijdfit.

Lammers raakte eind juli vorig jaar in de wedstrijd tegen Ajax om de Johan Cruijff Schaal geblesseerd. Een operatie aan zijn rechterknie bleek noodzakelijk. Deze maand keerde hij terug in de groepstrainingen. "Hij is goed fit en moet nu langzaam weer minuten gaan maken", aldus trainer Ernest Faber op de website van PSV. "Op de training zie je niets aan hem, dat is mooi om te zien. De vooruitzichten zijn positief. Nu is het aan hem om in de praktijk te bevestigen."

Faber is niet van plan zijn opstelling grondig te wijzigen voor het treffen in Breda tegen NAC, de huidige nummer vijf in de eerste divisie. "Wij gaan met ons sterkst mogelijke elftal starten. De beker is een heel belangrijk toernooi voor ons", zei hij. "We willen 'm winnen."

Meer uit Voetbal

Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

1 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

1 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

2 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

2 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

2 uur geleden
Feyenoord ziet met Watanabe weer verdediger uitvallen

ROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.

2 uur geleden
Barcelona neemt na rust afstand van hekkensluiter Oviedo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.

2 uur geleden