Spits Kane wil vertrouwen krijgen uit EK-duel met Slovenië
BLANKENHAIN (ANP/RTR) - Harry Kane weet dat hij beter moet presteren op het EK in Duitsland, maar is niet in paniek. Dat zei de Engelse spits zondag bij een persconferentie. "Heb ik tot nu toe op mijn best gespeeld? Nee. Maar op het EK in 2021 en het WK daarna scoorde ik helemaal niet in de groepsfase, dus dat ene doelpunt is al een bonus."
Kane maakte tegen Denemarken een goal, maar er is verder weinig positivisme rondom het Engelse elftal. Dat won moeizaam van Servië en speelde gelijk tegen de Denen. De kritiek op het spel van de ploeg van bondscoach Gareth Southgate zwelt alsmaar aan.
"We moeten niet paniekerig gaan doen, maar juist kijken wat er beter kan. Nu spelen we niet zoals we willen, daarom is dinsdag belangrijk. Dan willen we met een goed gevoel de rest van het toernooi in", aldus Kane. Engeland treft dinsdag Slovenië in de laatste groepswedstrijd.
Hoofden leegmaken
Na het gelijkspel tegen Denemarken kreeg de Engelse selectie tijd om met familie door te brengen. "We hadden zeven uurtjes met de familie. Het was belangrijk om onze hoofden leeg te maken."
Engeland hoopt na decennia weer eens grote prijs te pakken. In 2021 bereikte het de finale in eigen land, maar toen bleek Italië te sterk.
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
8 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
15 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
18 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin van Persie zag Feyenoord een voorsprong verspelen in de slotfase van het uitduel met sc Heerenveen (2-2). "Dat is zuur en overkomt ons te vaak. Die jongen kan de bal na een hoekschop zomaar inschieten", doelde hij op invaller Amourricho van Axel Dongen. "Dat mag natuurlijk niet. Als je in de 87e minuut nog voorstaat, dan moet je de wedstrijd winnen."
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord hoopt dat de blessure van Givairo Read meevalt. De rechtsback viel in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-2) uit met klachten aan een hamstring. "Laten we hopen dat het kramp was", zei de coach.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Middenvelder Hwang In-beom baalde van het gelijkspel van Feyenoord bij sc Heerenveen (2-2). "We hebben weer niet het resultaat gekregen dat we wilden", zei hij in de perskamer van het Abe Lenstra-stadion. "We moeten accepteren dat we in een zware periode zitten. Het enige dat we kunnen doen is hard blijven werken, zoals we dat ook tijdens ons trainingskamp in Marbella hebben gedaan. Dan komen we hier uit."
2 uur geleden