Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Kane wil vertrouwen krijgen uit EK-duel met Slovenië

Spits Kane wil vertrouwen krijgen uit EK-duel met Slovenië

BLANKENHAIN (ANP/RTR) - Harry Kane weet dat hij beter moet presteren op het EK in Duitsland, maar is niet in paniek. Dat zei de Engelse spits zondag bij een persconferentie. "Heb ik tot nu toe op mijn best gespeeld? Nee. Maar op het EK in 2021 en het WK daarna scoorde ik helemaal niet in de groepsfase, dus dat ene doelpunt is al een bonus."

Kane maakte tegen Denemarken een goal, maar er is verder weinig positivisme rondom het Engelse elftal. Dat won moeizaam van Servië en speelde gelijk tegen de Denen. De kritiek op het spel van de ploeg van bondscoach Gareth Southgate zwelt alsmaar aan.

"We moeten niet paniekerig gaan doen, maar juist kijken wat er beter kan. Nu spelen we niet zoals we willen, daarom is dinsdag belangrijk. Dan willen we met een goed gevoel de rest van het toernooi in", aldus Kane. Engeland treft dinsdag Slovenië in de laatste groepswedstrijd.

Hoofden leegmaken

Na het gelijkspel tegen Denemarken kreeg de Engelse selectie tijd om met familie door te brengen. "We hadden zeven uurtjes met de familie. Het was belangrijk om onze hoofden leeg te maken."

Engeland hoopt na decennia weer eens grote prijs te pakken. In 2021 bereikte het de finale in eigen land, maar toen bleek Italië te sterk.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

46 minuten geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

1 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

1 uur geleden
Van Persie kan vrije val van Feyenoord tegen Sparta niet stoppen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.

2 uur geleden
Feyenoord verliest spectaculaire stadsderby tegen Sparta: 3-4

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.

2 uur geleden
FC Twente wint verhitte derby op bezoek bij Heracles in Almelo

ALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.

4 uur geleden
FC Volendam na winst tegen FC Utrecht uit degradatiezone

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.

4 uur geleden