Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Kane wil vertrouwen krijgen uit EK-duel met Slovenië

Spits Kane wil vertrouwen krijgen uit EK-duel met Slovenië

BLANKENHAIN (ANP/RTR) - Harry Kane weet dat hij beter moet presteren op het EK in Duitsland, maar is niet in paniek. Dat zei de Engelse spits zondag bij een persconferentie. "Heb ik tot nu toe op mijn best gespeeld? Nee. Maar op het EK in 2021 en het WK daarna scoorde ik helemaal niet in de groepsfase, dus dat ene doelpunt is al een bonus."

Kane maakte tegen Denemarken een goal, maar er is verder weinig positivisme rondom het Engelse elftal. Dat won moeizaam van Servië en speelde gelijk tegen de Denen. De kritiek op het spel van de ploeg van bondscoach Gareth Southgate zwelt alsmaar aan.

"We moeten niet paniekerig gaan doen, maar juist kijken wat er beter kan. Nu spelen we niet zoals we willen, daarom is dinsdag belangrijk. Dan willen we met een goed gevoel de rest van het toernooi in", aldus Kane. Engeland treft dinsdag Slovenië in de laatste groepswedstrijd.

Hoofden leegmaken

Na het gelijkspel tegen Denemarken kreeg de Engelse selectie tijd om met familie door te brengen. "We hadden zeven uurtjes met de familie. Het was belangrijk om onze hoofden leeg te maken."

Engeland hoopt na decennia weer eens grote prijs te pakken. In 2021 bereikte het de finale in eigen land, maar toen bleek Italië te sterk.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

7 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

7 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

9 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

12 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

12 uur geleden
Arsenal zonder geblesseerde Timber tegen Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.

14 uur geleden
Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

14 uur geleden