Spits Kane wijst kritische Engelse oud-internationals terecht
BLANKENHAIN (ANP/RTR) - Spits Harry Kane van Engeland heeft uitgehaald naar de televisieanalisten die tot nog toe redelijk vernietigend zijn over het spel van Engeland op het EK voetbal. Hij doelde met name op oud-internationals Gary Lineker, Rio Ferdinand en Alan Shearer.
"Ik weet ook wel dat ze eerlijk hun mening moeten geven, maar ze hebben ook een verantwoordelijkheid. Als oud-spelers weten ze hoe moeilijk het is om voor je land te spelen", liet de aanvaller van Bayern München weten aan de media.
Engeland was inderdaad niet heel sprankelend in de eerste twee wedstrijden van de groepsfase, maar het won wel van Servië (1-0) en speelde gelijk tegen Denemarken (1-1). "Ik zou nooit respectloos willen praten over welke speler dan ook, vooral niet als het een speler is die het nationale shirt heeft gedragen en weet hoe het is om te spelen voor Engeland", zei Kane, die de kritische voetbaldeskundigen er fijntjes op wees dat zij in hun carrière nooit een prijs hebben gewonnen. "Het komt erop neer dat wij als natie al heel lang niets hebben gewonnen en veel van de spelers die nu zoveel kritiek hebben, maakten daar deel van uit."
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
7 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
9 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
12 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
16 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
18 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
18 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
19 uur geleden