Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Kane wijst kritische Engelse oud-internationals terecht

Spits Kane wijst kritische Engelse oud-internationals terecht

BLANKENHAIN (ANP/RTR) - Spits Harry Kane van Engeland heeft uitgehaald naar de televisieanalisten die tot nog toe redelijk vernietigend zijn over het spel van Engeland op het EK voetbal. Hij doelde met name op oud-internationals Gary Lineker, Rio Ferdinand en Alan Shearer.

"Ik weet ook wel dat ze eerlijk hun mening moeten geven, maar ze hebben ook een verantwoordelijkheid. Als oud-spelers weten ze hoe moeilijk het is om voor je land te spelen", liet de aanvaller van Bayern München weten aan de media.

Engeland was inderdaad niet heel sprankelend in de eerste twee wedstrijden van de groepsfase, maar het won wel van Servië (1-0) en speelde gelijk tegen Denemarken (1-1). "Ik zou nooit respectloos willen praten over welke speler dan ook, vooral niet als het een speler is die het nationale shirt heeft gedragen en weet hoe het is om te spelen voor Engeland", zei Kane, die de kritische voetbaldeskundigen er fijntjes op wees dat zij in hun carrière nooit een prijs hebben gewonnen. "Het komt erop neer dat wij als natie al heel lang niets hebben gewonnen en veel van de spelers die nu zoveel kritiek hebben, maakten daar deel van uit."

Meer uit Voetbal

Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

1 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

1 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

4 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

4 uur geleden
FC Barcelona blijft na winst tegen Rayo Vallecano op titelkoers

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.

4 uur geleden
Brobbey schiet Sunderland naar winst op Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.

4 uur geleden
Til keert na maand terug in basiselftal PSV, Veerman op de bank

VELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.

4 uur geleden