Spits Kane wijst kritische Engelse oud-internationals terecht
BLANKENHAIN (ANP/RTR) - Spits Harry Kane van Engeland heeft uitgehaald naar de televisieanalisten die tot nog toe redelijk vernietigend zijn over het spel van Engeland op het EK voetbal. Hij doelde met name op oud-internationals Gary Lineker, Rio Ferdinand en Alan Shearer.
"Ik weet ook wel dat ze eerlijk hun mening moeten geven, maar ze hebben ook een verantwoordelijkheid. Als oud-spelers weten ze hoe moeilijk het is om voor je land te spelen", liet de aanvaller van Bayern München weten aan de media.
Engeland was inderdaad niet heel sprankelend in de eerste twee wedstrijden van de groepsfase, maar het won wel van Servië (1-0) en speelde gelijk tegen Denemarken (1-1). "Ik zou nooit respectloos willen praten over welke speler dan ook, vooral niet als het een speler is die het nationale shirt heeft gedragen en weet hoe het is om te spelen voor Engeland", zei Kane, die de kritische voetbaldeskundigen er fijntjes op wees dat zij in hun carrière nooit een prijs hebben gewonnen. "Het komt erop neer dat wij als natie al heel lang niets hebben gewonnen en veel van de spelers die nu zoveel kritiek hebben, maakten daar deel van uit."
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
1 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
2 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
4 uur geleden