Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Kane wijst kritische Engelse oud-internationals terecht

Spits Kane wijst kritische Engelse oud-internationals terecht

BLANKENHAIN (ANP/RTR) - Spits Harry Kane van Engeland heeft uitgehaald naar de televisieanalisten die tot nog toe redelijk vernietigend zijn over het spel van Engeland op het EK voetbal. Hij doelde met name op oud-internationals Gary Lineker, Rio Ferdinand en Alan Shearer.

"Ik weet ook wel dat ze eerlijk hun mening moeten geven, maar ze hebben ook een verantwoordelijkheid. Als oud-spelers weten ze hoe moeilijk het is om voor je land te spelen", liet de aanvaller van Bayern München weten aan de media.

Engeland was inderdaad niet heel sprankelend in de eerste twee wedstrijden van de groepsfase, maar het won wel van Servië (1-0) en speelde gelijk tegen Denemarken (1-1). "Ik zou nooit respectloos willen praten over welke speler dan ook, vooral niet als het een speler is die het nationale shirt heeft gedragen en weet hoe het is om te spelen voor Engeland", zei Kane, die de kritische voetbaldeskundigen er fijntjes op wees dat zij in hun carrière nooit een prijs hebben gewonnen. "Het komt erop neer dat wij als natie al heel lang niets hebben gewonnen en veel van de spelers die nu zoveel kritiek hebben, maakten daar deel van uit."

Meer uit Voetbal

Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

25 minuten geleden
Ajax-trainer Grim houdt dubbel gevoel over aan zege bij Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.

1 uur geleden
Ajacied Regeer verwacht weer fit te zijn voor bekerduel met AZ

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.

1 uur geleden
Arsenal na winst bij Portsmouth verder in FA Cup

PORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.

2 uur geleden
Ajax-aanvoerder Klaassen ontevreden ondanks zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.

2 uur geleden
Ajax verkleint achterstand op Feyenoord na zege op Telstar

VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.

2 uur geleden
Halilovic helpt Fortuna bij rentree aan laat punt bij Go Ahead

DEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.

2 uur geleden